Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik IT

Holiday Inn Warszawa Józefów
mazowieckie, Józefów k/Otwocka
praca stacjonarna
2586 dni temu

Hotel Holiday Inn Warszawa Józefów, należący do międzynarodowej, największej sieci hotelowej na świecie, poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Józefów k/Otwocka

Zadania:
  • Utrzymanie i rozwój istniejącej infrastruktury informatycznej firmy zgodnie z zapotrzebowaniem biznesowym firmy.
  • Zapewnienie wsparcia użytkownikom infrastruktury IT,
  • Planowanie i realizacja celów, budżetów oraz projektów w obrębie działu IT,
  • Dokumentowanie przyjętych rozwiązań,
  • Współpraca z menedżerami pozostałych działów firmy,
  • Współpraca z dostawcami usług i sprzętu,
  • Prowadzenie procesów zakupowych w zakresie infrastruktury IT,
  • Raportowanie do Zarządu.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Znajomość sieci komputerowych (konfiguracja switchy, routerów, Access Pointów),
  • Znajomość Windows Serwer 2008, 2012,
  • Znajomość Windows 7 / 10,
  • Znajomość systemu Opera,
  • Znajomość systemu Micros 3700,
  • Dobra znajomość języka angielskiego, w szczególności technicznego,
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy w zespole,
  • Otwartość, komunikatywność i proaktywność.
Oferujemy:
  • Interesującą pracę w stabilnym, prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwie hotelowym,
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w profesjonalnym zespole,
  • Zatrudnienie w formie umowy o pracę,
  • Szkolenia i rozwój zawodowy,
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych.