Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Recepcji

Gaca System Sp. z o.o.
Kazimierz Dolny
praca stacjonarna
2457 dni temu

Ogłoszenie numer: 1726791, z dnia 2017-08-01

GACA FIT HOTEL to wyjątkowe miejsce w Kazimierzu Dolnym, bazujące na doświadczeniu i wiedzy Konrada Gacy, Prezesa Stowarzyszenia Walki z Otyłością i cenionego na świecie specjalisty w zakresie żywienia.

GACA SYSTEM Sp. z o.o., w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje do pracy w GACA FIT HOTEL w Kazimierzu Dolnym na stanowisko:

Miejsce pracy: Kazimierz Dolny

Nr Ref.: Kierownik Recepcji

Opis stanowiska

  • nadzór i kontrola nad rezerwacjami pobytu Gości w hotelu
  • profesjonalna obsługa Gości w Recepcji
  • zarządzanie personelem
  • sprzedaż usług  - noclegów i pakietów gościom indywidualnym oraz grupom zorganizowanym w ścisłej współpracy z managerem hotelu
  • odpowiedzialność za przepływ dokumentacji pomiędzy hotelem a księgowością

Wymagania

  • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku - preferowane w recepcji, administracji hotelowej
  • doświadczenie marketingowe, sprzedażowe
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem - umiejętność budowania zespołu oraz jego motywowania
  • dobra znajomość programu Microsoft Excel
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • komunikatywność, otwartość na ludzi
  • asertywność
  • mile widziane kontakty i doświadczenie we współpracy z klientem biznesowym i zorientowanie na aktywne pozyskiwanie nowych kontrahentów

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • odpowiednie do stanowiska narzędzia pracy