Najnowsze oferty pracy

  • Koordynator Serwisu

    Bergerat Monnoyeur sp. z o.o.   Szczecin, Ul. Przyszłości 13    praca stacjonarna   za 2 dni wygasa
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    14 dni
    Zakres obowiązków: Zarządzanie całością procesu zleceń – oferty, obsługa klienta, obsługa zamówień; Koordynacja pracy zespołu Mechaników; Współpraca serwisowa z innym działami firmy: maszyny nowe i używane, wynajem; Dbałość o najwyższą jakość świadczonych usług serwisowych;
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Serwisu Samochodowego

NORAUTO Polska Sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
3319 dni temu

NORAUTO należy do międzynarodowej sieci handlowej o profilu motoryzacyjnym, założonej 40 lat temu we Francji i obecnej w 12 krajach świata. NORAUTO Polska, utworzone w 1998 roku, liczy obecnie ponad 400 pracowników zatrudnionych w 19 centrach samochodowych zajmujących się sprzedażą pełnej gamy produktów do wszystkich marek samochodów oraz realizacją większości usług związanych z przeglądem bądź naprawą pojazdów.

Centrum Norauto w Krakowie poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: KSS/KRA

Osoba na tym stanowisku podlega bezpośrednio Dyrektorowi Centrum i jest odpowiedzialna za całość zagadnień związanych z zarządzaniem serwisem samochodowym: realizację wyniku ekonomicznego, kierowanie zespołem mechaników, prawidłowe wykonywanie usług oferowanych w NORAUTO oraz dbałość o maszyny i narzędzia znajdujące się na Stacji.

Niezależnie od posiadanego doświadczenia, od kandydatów oczekujemy odpowiedzialności, dynamizmu i zaangażowania w wykonywaną pracę.

Oczekiwania:
  • Bardzo dobra znajomość mechaniki samochodowej poparta doświadczeniem w praktycznym wykonywaniu usług;

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem;

  • Doświadczenie w prowadzeniu/ nadzorowaniu serwisu samochodowego lub innej samodzielnej jednostki handlowo-usługowej;

  • Nastawienie na realizację celów i efektywne budowanie zespołu;

  • Dyspozycyjność (praca zmianowa, obejmująca również weekendy);

  • Chęć i umiejętność nawiązania kontaktu z klientem;

  • Odpowiedzialność i energia w działaniu.

Oferujemy:
  • Stabilną pracę w międzynarodowej organizacji;

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia, w tym bogaty pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, pakiet sportowy);

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Indywidualny plan szkoleń;

  • Świetną atmosferę w pracy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Norauto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Jubilerska 10 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”