Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Kierownik Help Desk Warszawa
Kierownik Wydziału Wsparcia Użytkowników

FM Bank PBP S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
3210 dni temu

FM Bank PBP SA to platforma przełomowych inicjatyw bankowych, których celem jest doskonałe zaspokojenie rzeczywistych potrzeb finansowych klientów o największym potencjale wzrostu. Tworzymy optymalne rozwiązania dla ludzi przedsiębiorczych. Udaje nam się to, ponieważ jednocześnie wydobywamy to co najlepsze w klasycznej bankowości i korzystamy z innowacyjnych rozwiązań w bankowości internetowej i mobilnej. Klientom oferujemy tradycyjną obsługę w oddziałach i nowoczesną bankowość mobilną oraz internetową.

Nasza tożsamość podkreślają unikalne marki – Bank SMART i BIZ Bank – poprzez które oferujemy produkty w myśl modelu biznesowego: w centrum jest klient i jego potrzeby finansowe.

Nie stoimy w miejscu. Zmieniamy się razem z potrzebami naszych klientów.

Miejsce pracy: Warszawa

Główne obowiązki:

  • zarządzanie zespołem Serwis Desk

  • rozwiązywanie incydentów i problemów w zakresie:

    • systemów operacyjnych zainstalowanych na stacjach roboczych użytkowników,

    • aplikacji eksploatowanych w Banku

  • koordynacja prac związanych z przygotowaniem komputerów dla pracowników Banku

  • koordynacja prac związanych z konfiguracją urządzeń mobilnych

  • wsparcie informatyczne dla pracowników Banku zgłaszanych do Serwis Desk i realizowanych jako I linia wsparcia

  • udział w inicjowaniu, opracowywaniu i opiniowaniu przepisów wewnętrznych Banku

  • współpraca z dostawcami świadczącymi serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

  • udział w zmianach rozwojowych i projektach informatycznych realizowanych w Banku

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe – kierunki informatyczne
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w obszarze IT – minimum 2 lat
  • doświadczenie w pracy w bankowości – mile widziane
  • doświadczenie w pracy z systemem def3000 i modułami współtowarzyszącymi
  • znajomość systemów operacyjnych WINDOWS, LINUX
  • znajomość oprogramowania biurowego Microsoft
  • podstawowa znajomość systemów bazodanowych (Oracle, PostgreSQL, MySQL) – mile widziane
  • znajomość narzędzi raportowych
  • umiejętność pracy w zespole
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w stabilnej instytucji finansowej
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w ambitnym, dynamicznym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet socjalny

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV klikając na przycisk:

Więcej o banku: www.fmbankpbp.pl

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę FM Bank PBP S.A. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Domaniewska 39A dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania."

BIZ Bank jest nazwą handlową FM Banku PBP SA