Najnowsze oferty pracy

  • Manager Produkcji Spożywczej

    "GOM" Owczarek Sp. k.   małopolskie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Kamieńsk
    kierownik/koordynator / menedżer  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    22 godz.
    Zakres obowiązków: Zarządzanie codziennymi operacjami produkcyjnymi, zapewniając efektywność i wysoką jakość produktów; Koordynacja pracy zespołu produkcyjnego w celu osiągnięcia wyznaczonych celów produkcyjnych; Monitorowanie wskaźników wydajności i podejmowanie działań...
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik zakładu / betoniarni

th-beton Sp. z o.o.
Skawina
praca stacjonarna
2807 dni temu

Ogłoszenie numer: 1183883, z dnia 2016-07-22

Firma th-beton Sp. z o.o. jest częścią niemieckiego koncernu i uznanym producentem betonu towarowego w południowo-zachodniej Polsce.

Miejsce pracy: Skawina

Opis stanowiska

  • Osiągnięcie założonych wskaźników kosztowych i finansowych zakładu
  • Realizacja założonego planu produkcyjnego
  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz rozwój relacji z klientami kluczowymi
  • Zapewnienie ciągłości pracy zakładu i utrzymanie sprawności technologicznej maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Nadzór i zapewnienie wysokiej jakości produkowanego betonu
  • Nadzór i zarządzanie podległym personelem produkcyjnym i handlowym zakładu

Wymagania

  • Zaangażowanie i samodzielność w realizacji postawionych przez Zarząd Spółki celów
  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (budowlane, mechaniczne)
  • Wskazane doświadczenie na podobnym stanowisku lub doświadczenie w handlu
  • Znajomość lokalnego rynku budowlanego

Oferujemy

  • Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju kariery zawodowej i podnoszenia kwalifikacji
  • Odpowiednie do stanowiska wynagrodzenie i narzędzia pracy