Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Siedlce Ankieter Siedlce
Kierownik zespołu telemarketingu i sprzedaży

Danae Sp. z o.o.
Siedlce
praca stacjonarna
2864 dni temu

Ogłoszenie numer: 823887, z dnia 2016-06-21

Danae Sp. z o.o. jest firmą, która powstała dzięki pasji osób posiadających kilkunastoletnie doświadczenie zdobyte w największych firmach w Polsce.

W związku z dynamicznym rozwojem oddziału w Siedlcach poszukujemy osób chętnych do współpracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Siedlce

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Zarządzanie pracą kilkunastoosobowego zespołu sprzedażowego Call Center
  • Wypracowanie modeli sprzedażowych i standardów sprzedaży
  • Monitorowanie i analiza efektywności sprzedaży
  • Przygotowywanie raportów, sprawozdań z bieżącej pracy podległego zespołu
  • Bieżąca współpraca z kadrą menedżerską w ramach departamentu i spółki
  • Projektowanie i prowadzenie szkoleń sprzedażowych oraz coachingu sprzedażowego
  • Doskonalenie umiejętności sprzedażowych i jakości rozmów handlowych prowadzonych przez Sprzedawców
  • Realizacja powierzonych planów sprzedaży

Wymagania

  • Minimum dwuletniego doświadczenia w obszarze zarządzania zespołem sprzedaży CallCenter – warunek konieczny
  • Wykształcenia wyższego, bądź studenci ostatnich lat (preferowane kierunki: zarządzanie, ekonomia, prawo)
  • Doświadczenie w tworzeniu i prowadzeniu szkoleń sprzedażowych oraz coachingu sprzedażowego
  • Znajomość technik sprzedaży, negocjacji, motywacji
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office, szczególnie Excel
  • Nastawienie na realizację założonych celów
  • Umiejętność organizacji oraz planowania pracy własnej i zespołu
  • Otwartości na współpracę z innymi Liderami w departamencie i w spółce

Oferujemy

  • Pracę na samodzielnym i rozwojowym stanowisku
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia z premiami miesięcznymi, zależnymi od wyników pracy własnego zespołu
  • Stabilność zatrudnienia, stałe godziny pracy (od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00)
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach
  • Miłą atmosferę pracy