• Kierownik Działu Handlowego Stacjonarnego - Branża Motoryzacyjna

    OPOLTRANS Spółka z o.o.   Gorzów Wielkopolski    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  kontrakt B2B  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Opis stanowiska: Dbałość o realizację planów sprzedażowych; Monitorowanie lokalnego rynku (branża motoryzacyjna) Monitorowanie obsługi klientów, pracy handlowców w oddziale; Przydzielanie zadań handlowcom, szkolenie handlowców;
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Zespołu

Aviva Sp. z o.o.
pomorskie, Trójmiasto, Słupsk i okolice
praca stacjonarna
2788 dni temu
Aviva jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku ubezpieczeniowo - finansowym. Zaufały nam 34 miliony Klientów w krajach Europy, Azji i w Kanadzie. Zapewniamy naszym Klientom bezpieczeństwo, ubezpieczając ich życie, zdrowie i majątek oraz dbamy o ich przyszłość oferując plany oszczędnościowe, inwestycyjne i emerytalne.
Miejsce pracy: Trójmiasto, Słupsk i okolice

Opis stanowiska:

  • Rekrutowanie nowych doradców zgodnie z obowiązującymi w Avivie standardami i procedurami
  • Skuteczne wdrożenie do zawodu nowych doradców
  • Odpowiedzialność za funkcjonowanie zespołu zgodnie z wartościami grupy Aviva
  • Odpowiedzialność za realizację celów sprzedażowych zarówno ilościowych, jak i jakościowych
  • Odpowiedzialność za realizację celów rekrutacyjnych w odniesieniu do jakości i ilości nowych doradców

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku menedżerskim
  • Dobrze rozwinięte kompetencje związane z zarządzaniem zespołem – umiejętność wyznaczania celów, dążenie do ich realizacji, coaching i motywowanie
  • Mierzalne sukcesy w obszarze sprzedaży, a także bardzo mile widziane w obszarze rekrutacji i skutecznego wdrażania nowych doradców
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

Oferujemy:

Dla Kandydatów z doświadczeniem w branży ubezpieczeniowej oferujemy możliwość budowania zespołu w oparciu o ,,kontrakt managerski".