Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik żłobka

MCS Sp. z o.o. Sp. k.
Gdańsk
praca stacjonarna
3466 dni temu

Ogłoszenie numer: 542811, z dnia 2014-10-27

ŻŁOBEK NIEPUBLICZNY W GDAŃSKU ZATRUDNI PANIĄ NA STANOWISKO:

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska

  • prowadzenie dokumentacji
  • opracowywanie i realizacja programu edukacyjnego
  • zarządzanie personelem żłobka
  • przygotowywanie, organizacja i prowadzenie zajęć edukacyjnych stymulujący wszechstronny rozwój dzieci
  • współpraca z rodzicami uczęszczającymi do żłobka
  • opieka nad dziećmi w żłobku
  • wykonywanie codziennych czynności związanych z opieką nad dziećmi z zakresu: karmienia, mycia, układania do snu, przewijania itp.
  • prowadzenie zajęć

Wymagania

  • min. roczne doświadczenie w pracy z dziećmi poniżej 3 roku życia
  • bardzo dobry kontakt z dziećmi
  • motywacja do pracy
  • odpowiedzialność, komunikatywność, kreatywność, cierpliwość
  • umiejętność radzenia sobie  w sytuacjach stresowych
  • zdolności organizacyjne
  • umiejętność pracy w grupie
  • mile widziane umiejętności udzielania dziecku pierwszej pomocy
    • 1). opiekunem w żłobku może być osoba posiadająca kwalifikacje: pielęgniarki, położnej, opiekunki dziecięcej, nauczyciela wychowania przedszkolnego, nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej lub pedagoga opiekuńczo wychowawczego/ lub
    • 2). opiekunem w żłobku może być osoba, która posiada co najmniej wykształcenie średnie oraz: co najmniej dwuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku do lat 3 lub przed zatrudnieniem jako opiekun w żłobku odbyła 280 godzinne szkolenie, z czego co najmniej 80 godzin w formie zajęć praktycznych, polegających na sprawowaniu opieki nad dzieckiem pod kierunkiem opiekuna
  • * jeżeli opiekun (2) nie pracowała z dziećmi w wieku do trzech lat przez okres co najmniej 6 miesięcy bezpośrednio przed podjęciem zatrudnienia jako opiekun, zobowiązana będzie w ciągu sześciu miesięcy od zatrudnienia odbyć 80 godzinne szkolenie w celu uaktualnienia i uzupełniania wiedzy oraz umiejętności.

Oferujemy

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin
  • dużą samodzielność działania
  • umowę zlecenie
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • dobrą atmosferę w miejscu pracy
  • praca od zaraz