Zobacz więcej ofert pracy

Konduktor

Arriva RP Sp. z o. o.
Tuchola
praca stacjonarna
2730 dni temu

ARRIVA jest wiodącym ogólnoeuropejskim operatorem na rynku usług transportowych przewożącym ponad 1,5 miliarda pasażerów rocznie w 14 krajach Europy i zatrudniającym ponad 54.500 pracowników. Arriva jest ważną częścią grupy Deutsche Bahn, wiodącego operatora transportu towarowego i pasażerskiego w Europie. W Polsce zatrudniamy ponad 1400 osób i prowadzimy działalność w 17 oddziałach, koncentrując działalność na przewozach autobusowych i kolejowych.

Obecnie do obsługi naszych pociągów w województwie kujawsko-pomorskim poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Konduktor
Miejsce pracy: Tuchola

Zadania:

  • Sprawdzanie i sprzedaż biletów w pociągu

  • Udzielanie pasażerom informacji o taryfach, oferowanych promocjach i rozkładzie jazdy

  • Współpracowanie z maszynistą w zakresie bezpieczeństwa ruchu kolejowego

  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji technicznej i rozliczeniowej

  • Dbałość o komfort podróży i udzielanie pomocy podróżnym ze szczególnym uwzględnieniem osób z ograniczoną mobilnością

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Doświadczenie w zakresie obsługi klienta lub sprzedaży

  • Dyspozycyjność i umiejętność pracy pod presją

  • Łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi

  • Pożądana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy:

  • Szkolenie przygotowujące do pełnienia obowiązków Konduktora

  • Dobrą atmosferę pracy w zgranym zespole

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz zajęć sportowych

  • Nowoczesne narzędzia pracy (tablet, telefon)

  • Dobre warunki zatrudnienia

Jeśli lubisz pracę z ludźmi i chcesz rozwijać się w branży kolejowej to czekamy na Twoje zgłoszenie.