Konstruktor CAD 3D (Solidworks)
pl / en

Get to know the position: Konstruktor

Konstruktor to pracownik zaangażowany w działania na każdym etapie prac konstrukcyjnych, dotyczących danego projektu. Jego praca rozpoczyna się od zaprojektowania konstrukcji, wraz z przygotowaniem adekwatnych rysunków technicznych i dokumentacji, zawierającej wycenę poszczególnych elementów. Kolejnym etapem jest stworzenie prototypu lub prototypów, które następnie poddawane są testom, które ...

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

We recommend
śląskie, Gliwice

2016-06-26

Engineering / Design

śląskie, Polska Południowa

2016-06-24

Engineering / Design, Industry / Production

śląskie, Czechowice-Dziedzice

2016-06-17

śląskie, Sosnowiec

Konstruktor CAD 3D (Solidworks)- Archival job

JobGlobetek Sp. z o.o. / Inżynieria / Projektowanie / Przemysł / Produkcja / śląskie / Gliwice

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży produkcji przemysłowej poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice

Opis stanowiska:
  • Przygotowywanie projektów konstrukcji mechniacznej baterii Li-ion;
  • Przygotowywanie projektów obudów i konstrukcji nośnych o masie do 500 kg wraz z baterią zgodnie z obowiązującymi standardami;
  • Wykonywanie obliczeń wytrzymałości konstrukcji na przeciążenia pochodzące z ruchu pojazdu, na którym zainstalowana będzie bateria;
  • Dobieranie odpowiednich materiałów zapewniających odpowiednią wytrzymałość oraz lekkość konstrukcji;
  • Praca w strukturze projektowej.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: mechanika / budowa maszyn;
  • Minimum 4 lata doświadczenia w konstrukcjach mechanicznych;
  • Umiejętność wykonania obliczeń MES;
  •  Znajomość programu CAD 3D ( Solidworks );
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację;
  • Wiedza dotycząca materiałoznawstwa i termodynamiki;
  • Mile widziana znajomość FMEA;
  • Mile widziana znajomość konstrukcji spawanych i metod spawania;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Proaktywność.
Oferujemy:
  • Dobre warunki pracy;
  • Współpracę ze specjalistami w międzynarodowym środowisku;
  • Prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, naukę języków obcych.