Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży produkcji przemysłowej poszukujemy osoby na stanowisko:

Konstruktor CAD 3D (Solidworks)

Miejsce pracy: Gliwice

Opis stanowiska:
  • Przygotowywanie projektów konstrukcji mechniacznej baterii Li-ion;
  • Przygotowywanie projektów obudów i konstrukcji nośnych o masie do 500 kg wraz z baterią zgodnie z obowiązującymi standardami;
  • Wykonywanie obliczeń wytrzymałości konstrukcji na przeciążenia pochodzące z ruchu pojazdu, na którym zainstalowana będzie bateria;
  • Dobieranie odpowiednich materiałów zapewniających odpowiednią wytrzymałość oraz lekkość konstrukcji;
  • Praca w strukturze projektowej.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: mechanika / budowa maszyn;
  • Minimum 4 lata doświadczenia w konstrukcjach mechanicznych;
  • Umiejętność wykonania obliczeń MES;
  •  Znajomość programu CAD 3D ( Solidworks );
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację;
  • Wiedza dotycząca materiałoznawstwa i termodynamiki;
  • Mile widziana znajomość FMEA;
  • Mile widziana znajomość konstrukcji spawanych i metod spawania;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Proaktywność.
Oferujemy:
  • Dobre warunki pracy;
  • Współpracę ze specjalistami w międzynarodowym środowisku;
  • Prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, naukę języków obcych.

Globetek Sp. z o.o.

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki , pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Dane firmy

ul. Jesionowa 22 pok. 42
40-158 Katowice
śląskie

Get to know the position: Konstruktor

Konstruktor to pracownik zaangażowany w działania na każdym etapie prac konstrukcyjnych, dotyczących danego projektu. Jego praca rozpoczyna się od zaprojektowania konstrukcji, wraz z przygotowaniem adekwatnych rysunków technicznych i dokumentacji, zawierającej wycenę poszczególnych elementów. Kolejnym etapem jest stworzenie prototypu lub prototypów, które następnie poddawane są testom, które ...

Hiring on praca.pl