Zobacz więcej ofert pracy

Konstruktor Optyk

Philips
Kętrzyn
praca stacjonarna
2442 dni temu
Lokalizacja: Kętrzyn
Organizacja: Philips Lighting Poland S.A.
Job ID: 267696

Twoja rola:

Twoją rolą będzie rozwój konceptu opraw oświetleniowych, poprzez projektowanie ich optycznych części składowych, zgodnie z wymaganiami i wiedzą inżynierską oraz ich dokumentowanie.

Twój zespół:

Współpracując blisko z działami Product Managementu, Jakości, Research, będziesz częścią międzynarodowego zespołu technicznego ukierunkowanego na projektowanie nowych wyrobów (NPI) w branży oświetleniowej.

Twój zakres obowiązków:

  • Ocena wymagań odnośnie konceptu produktu pod kątem ich wykonalności
  • Udział w tworzeniu konceptu wyrobu w obszarze układów optycznych (LED) oraz opracowywanie ich specyfikacji, na bazie wymagań funkcjonalnych, normatywnych, kosztowych, jakościowych
  • Udział w definicji i wykonywaniu testów funkcjonalnych oraz normatywnych zwalniających produkt
  • Prowadzenie rozmów z dostawcami na polu technicznym
  • Udział w aktywnościach zmierzających do udoskonalania portfela wyrobów (np. analiza wyrobów własnych i konkurencji, ocena zastosowanych rozwiązań technicznych/technologicznych, proponowanie zmian)
  • Wsparcie innych jednostek organizacji w obszarze technicznym (produkcja, jakość)
  • Praca w duchu ciągłego doskonalenia (LEAN)

Poszukujemy:

  • Osoby z wykształceniem inżynierskim lub magisterskim w kierunku technika świetlna, fizyka, matematyka
  • Komunikującej się w języku angielskim
  • Gotowej na pracę w międzynarodowej, multi-funkcjonalnej grupie, ukierunkowanej na poszukiwanie nowych rozwiązań
  • Posiadającej min. 3 letnie doświadczenie w projektowaniu układów optycznych
  • Praktyczna znajomość aspektów projektowania aplikacji oświetleniowych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Premię roczną w oparciu o realizację celów
  • Kartę BenefitSystem
  • Zniżkę na produkty firmowe
  • Szereg innych benefitów

We kindly inform you that we will contact only chosen candidates.

Please provide a clause: „Hereby I agree to process my personal data included in my application for requirements of the recruitment process (in accordance to Personal data Protection Act dated 29 August 1997; Official Journal no 133, item 883)”.