Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki , pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Globetek dla swojego klienta, firmy z branży maszyn dla przemysłu spożywczego i farmaceutycznego, poszukuje aktualnie kandydata na stanowisko:

Konstruktor urządzeń dla przemysłu spożywczego

Miejsce pracy: Tychy

Obowiązki:
  • Projektowanie i nadzór nad realizacją urządzeń dla przemysłu napojowego i spożywczego,
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej,
  • Stała współpraca z innymi działami firmy
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (Mechanika i budowa maszyn i podobne),
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku konstruktora urządzeń dla branży spożywczej,
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Doskonała praktyczna znajomość programu AutoCAD 3D,
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • Bardzo dobra znajomość środowiska Microsoft Ofice,
  • Zaangażowanie w pracę i wysoka kultura osobista,
  • Umiejętność pracy zespołowej
Oferujemy:
  • Pełnoetatowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Udział w innowacyjnych projektach,
  • Niezbędne narzędzia pracy oraz kontakt z nowymi technologiami
  • Możliwość zdobycia nowego doświadczenia i poszerzenia kwalifikacji

Get to know the position: Konstruktor

Konstruktor to pracownik zaangażowany w działania na każdym etapie prac konstrukcyjnych, dotyczących danego projektu. Jego praca rozpoczyna się od zaprojektowania konstrukcji, wraz z przygotowaniem adekwatnych rysunków technicznych i dokumentacji, zawierającej wycenę poszczególnych elementów. Kolejnym etapem jest stworzenie prototypu lub prototypów, które następnie poddawane są testom, które ...

Attach files to the application

Profile not filledFill in

File size 15MB | .bmp, .doc, .docx, .gif, .gzip, .jpeg, .jpg, .odt, .pdf, .pjpeg, .png, .rar, .rtf, .tiff, .txt, .xls, .xlsx, .zip

Additional information (expandcollapse)

required fields

Sending

Drop the file in the filed to add it

Hiring on praca.pl