The job you are looking for is no longer active

See similar active jobs

2016-08-26

Engineering / Design, Industry / Production

śląskie, Racibórz
śląskie, Tychy
śląskie
We recommend
śląskie, Gliwice

Konstruktor urządzeń dla przemysłu spożywczego- Archival job

JobGlobetek Sp. z o.o. / Inżynieria / Projektowanie / Przemysł / Produkcja / śląskie / Tychy

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki , pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Globetek dla swojego klienta, firmy z branży maszyn dla przemysłu spożywczego i farmaceutycznego, poszukuje aktualnie kandydata na stanowisko:

Konstruktor urządzeń dla przemysłu spożywczego

Miejsce pracy: Tychy

Obowiązki:
  • Projektowanie i nadzór nad realizacją urządzeń dla przemysłu napojowego i spożywczego,
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej,
  • Stała współpraca z innymi działami firmy
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (Mechanika i budowa maszyn i podobne),
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku konstruktora urządzeń dla branży spożywczej,
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Doskonała praktyczna znajomość programu AutoCAD 3D,
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • Bardzo dobra znajomość środowiska Microsoft Ofice,
  • Zaangażowanie w pracę i wysoka kultura osobista,
  • Umiejętność pracy zespołowej
Oferujemy:
  • Pełnoetatowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Udział w innowacyjnych projektach,
  • Niezbędne narzędzia pracy oraz kontakt z nowymi technologiami
  • Możliwość zdobycia nowego doświadczenia i poszerzenia kwalifikacji