Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Słupsk
Konsultant ds. Rekrutacji - Słupsk

InterKadra Sp. z o.o.
Słupsk
praca stacjonarna
2813 dni temu

InterKadra jest działającą na rynku europejskim renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Miejsce pracy: Słupsk
Zadania:

·         rekrutacja Opiekunów/ek Osób Starszych w Niemczech,

·         weryfikacja znajomości języka niemieckiego kandydatów,

·         reprezentowanie firmy na lokalnych wydarzeniach związanych z rynkiem pracy

·         poszukiwanie i rozwijanie źródeł pozyskiwania kandydatów,

·         telefoniczna obsługa kandydatów,

·         inne prace biurowe.

Wymagania:

·         min.komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny),

·         bardzo dobre umiejętności obsługi MS Office,

·         komunikatywność i otwartość na nowe wyzwania,

·         mile widziane będzie doświadczenie w agencji pracy,

·         znajomość branży opiekuńczej oraz prawa pracy będą dodatkowymi atutami.

Oferujemy:

·         stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

·         możliwość rozwoju zawodowego

·         niezbędne narzędzia pracy

·         duże wsparcie merytoryczne ze strony menagera

·         szkolenia wewnętrzne

·         miłą atmosferę pracy

·         pakiet medyczny