Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Konsultant Obsługi Klienta / Pracownik biurowy

Klient portalu Praca.pl
Warszawa
praca stacjonarna
3402 dni temu

Ogłoszenie numer: 561198, z dnia 2014-12-04

Prężnie rozwijająca się spółka z branży energetycznej i telekomunikacyjnej poszukuje osób do Biura Obsługi Klienta, które obejmą stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • weryfikowanie dokumentów nadesłanych przez partnerów firmy
  • telefoniczna obsługa klientów i udzielanie informacji o usługach firmy (w zależności od działu)
  • dbanie o sprawny obieg dokumentów w Spółce
  • wprowadzanie i przetwarzanie danych w systemie
  • odpisywanie na pisma klientów, odpowiadanie na zapytania
  • dbałość o wizerunek firmy
  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • raportowanie efektów pracy

Wymagania

  • doświadczenie w obsłudze klienta zewnętrznego/wewnętrznego lub w administracji
  • wykształcenie min. średnie
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętności komunikacyjne
  • poprawna dykcja i płynność wypowiedzi
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • skrupulatność  i systematyczność
  • umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych
  • postawa w pracy "zrobię to"
  • sprawna znajomość pakietu MS Office

Oferujemy

  • udział w budowaniu zespołu obsługi klienta
  • otwartą atmosferę w zespole
  • umowę o pracę (pełen etat)
  • pakiet opieki medycznej
  • pakiet sportowy
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • pracę od poniedziałku do piątku