Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. utrzymania i rozwoju SAP ISU

    PGE Systemy   Warszawa, ul. Sienna 39    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    Zakres obowiązków Utrzymanie i rozwój systemu SAP ISU Obsługa incydentów oraz zgłoszeń od użytkowników Przeprowadzanie analiz biznesowych oraz wymagań funkcjonalnych dla wdrażanych rozwiązań Uzgadnianie rozwiązań z właścicielami biznesowymi w zakresie zmian funkcjonalności...
  • Specjalista ds. wdrożeń

    Asseco Data Systems S.A.   Szczecin, ul. Królowej Korony Polskiej 21    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    1 dni
    Zadania: wdrażanie i wspieranie kluczowych klientów we wdrożeniach wszystkich komponentów z portfolio Certum (wdrożenia On-Premises i w formule SaaS).
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Konsultant ds. Wdrożeń Warszawa
Konsultant wdrożeniowy systemów ERP

TeamQuest
Warszawa
praca stacjonarna
3548 dni temu

Dla naszego klienta, firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, tworzącej dedykowane rozwiązania klasy ERP, szukamy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Zadania:

  • Analiza potrzeb Klienta,
  • Konfiguracja systemu,
  • Prowadzenie szkoleń dla użytkowników,
  • Nadzór nad uruchomieniem,
  • Wsparcie Klienta po wdrożeniu,
  • Nadzór nad realizacją projektów.

 Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w zakresie wdrożeń systemów klasy ERP,
  • Znajomość procesów zachodzących w firmach handlowych, usługowych i produkcyjnych oraz zasad związanych z księgowością, procesami fakturowania itp.
  • Znajomość programów finansowo-księgowych,
  • Znajomość zagadnień dotyczących części magazynowej i handlowej w strukturze ERP,
  • Znajomość SQL oraz PL/SQL ,
  • Umiejętność instalacji i konfiguracji oprogramowania,
  • Umiejętność przekazywania wiedzy oraz prowadzenia szkoleń,
  • Gotowość do częstych podróży służbowych na terenie Polski,
  • Orientacja na potrzeby klienta,
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

 Oferujemy:

  • Atrakcjne wynagrodzenie (podstawa + system premiowy),
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • Duże możliwości nauki i rozwoju w oparciu o najwyższej klasy standardy profesjonalne,
  • Możliwość awansu w strukturach firmy.

W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust. Nr 133 poz. 883" Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałam/em do wiadomości TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-697 Warszawa AL. Jerozolimskie 49 lok. 29 do celów rekrutacji pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/iż administratorem moich danych jest TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-697 Warszawa AL. Jerozolimskie 49 lok. 29 oraz że moje dane mogą zostać przekazane potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych.
TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118