Najnowsze oferty pracy

  • Asystentka / Asystent Zarządu ds. Administracyjnych

    FRIZO Sp. z o.o.   Warszawa, Wiertnicza 108    praca stacjonarna
    asystent
    6 dni
    Poszukujemy osoby świetnie zorganizowanej, uśmiechniętej, która zharmonizuje prace Zarządu, podejmie bieżące wyzwania i sprawi, że wszyscy będą się w tym miejscu doskonale czuli. No i oczywiście takiej osoby, która dopilnuje, aby w biurowej rzeczywistości nigdy nie zabrakło...
Zobacz więcej ofert pracy

Koordynator ds. Telefonicznej Obsługi Klientów

Panek S.A
dolnośląskie, Lubin
praca stacjonarna
3146 dni temu

Ogłoszenie numer: 800450, z dnia 2015-09-07

Panek S.A

Firma Panek S.A. to wypożyczalnia samochodów z 15-letnim doświadczeniem na polskim rynku.

Miejsce pracy: dolnośląskie, Lubin

Opis stanowiska

  • Telefoniczna oraz mailowa obsługa zapytań Klientów,
  • Telefoniczne przyjmowanie zleceń od Klientów detalicznych i instytucjonalnych,
  • Obsługa systemu zarządzania wynajmami,
  • Kompleksowa obsługa zapytań drogą mailową,
  • Koordynacja przyjętych zleceń,
  • Archiwizacja dokumentów,
  • Zarządzanie dokumentacją zleceń.

Wymagania

  • Pozytywne nastawienie,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dokładność i rzetelność,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym - system II zmianowy (7:00-15:00, 15:00-23:00),
  • Biegła znajomość obsługi komputera oraz Internetu,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy

  • Pracę w młodym, kreatywnym zespole,
  • Młody, zgrany zespół,
  • Pakiet szkoleń zewnętrznych,
  • Wynagrodzenie podstawowe + wysokie premie,
  • Umowa zlecenia bądź działalność gospodarcza.