Zobacz więcej ofert pracy

Koordynator Zespołu Obsługi AW

POLPHARMA S.A.
pomorskie, Starogard Gdański
praca stacjonarna
2993 dni temu
 Miejsce pracy: Starogard Gdański

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie koordynowała proces obsługi i zarządzania wzorami materiałów opakowaniowych.

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:
  • zarządzanie zespołem odpowiedzialnym za kwestie związane z wzorami graficznymi, współpraca na poziomie globalnym z ekspertami i menedżerami
  • opracowywanie harmonogramu przygotowania wzorów graficznych/technicznych niezbędnych do procesu rejestracji/re-rejestracji/zmian rejestracyjnych oraz do procesów produkcyjnych
  • współpraca z klientami wewnętrznymi w zakresie ustalenia priorytetów przygotowania wzorów dla produkcji oraz do celów rejestracyjnych
  • obsługa zapytań klientów wewnętrznych i zewnętrznych związanych z procesem obsługi wzorów graficznych
  • organizacja oraz nadzór procesu sprawdzania wzorów graficznych/technicznych w dziale
  • weryfikacja kompletności danych niezbędnych do realizacji zadań w dziale i zarządzanie pozyskiwaniem informacji niezbędnych do realizacji zadania przez osoby  odpowiedzialne za przygotowanie wzorów graficznych/technicznych i weryfikację danych do etykiet logistycznych
  • analiza codziennego zapotrzebowania na wzory i zapewnienie ich dostępności w określonym czasie
  • doskonalenie istniejącego systemu szaty graficznej jeśli ten nie odpowiada aktualnym wytycznym lub wymaganiom rynku
  • uczestnictwo w ustalaniu standardów technicznych materiałów opakowaniowych
OCZEKIWANIA:
  • wyższe wykształcenie
  • minimum roczne doświadczenie w opracowywaniu dokumentacji materiałów opakowaniowych zgodnie z wytycznymi Unii Europejskiej i zasadami GMP dla produkcji farmaceutycznej
  • znajomość narzędzi systemowych służących do harmonogramowania
  • umiejętność tworzenia planów i kontrolowania ich realizacji
  • biegła obsługa programów biurowych pakietu MS Office
  • praktyczna znajomość programów graficznych (Adobe Illustrator, Photoshop,  Adobe in Design)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • zdolność analitycznego myślenia
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • dokładność i precyzja, dbałość o szczegóły
  • terminowość,  umiejętność priorytetyzacji zadań
  • umiejętność pracy w zespole, poczucie odpowiedzialności
  • samodzielność, elastyczność, asertywność
MILE WIDZIANE:
  • znajomość zasad Dobrej Praktyki Produkcyjnej (GMP)
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność realizacji zadań metodą zarządzania projektami
OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie farmaceutycznej
  • konkurencyjne i motywujące wynagrodzenie
  • ciekawe wyzwania, możliwości wszechstronnego rozwoju zawodowego
  • szeroki pakiet socjalny

Poznaj

Odważnie wybiegamy w przyszłość, co sprawia, że jesteśmy czołowym zawodnikiem w obszarze farmacji. Nasz cel - dbanie o zdrowie - realizujemy dzięki wspólnemu działaniu wszystkich naszych zespołów od Produkcji po Sprzedaż. Możesz zostać częścią jednego z nich.