Najnowsze oferty pracy

  • Kosmetolog

    La MakeUp Sp. z o.o.   Warszawa, Wola, CH Wola Park     praca stacjonarna
    specjalista mid / senior / ekspert  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    10 dni
    Opis stanowiska: Planowanie zabiegu kosmetologicznego właściwie dobranego do rodzaju i kondycji skóry, Wykonywanie zabiegów kosmetologicznych z uwzględnieniem wskazań i przeciwwskazań, Dobieranie środków kosmetycznych przeznaczonych do pielęgnacji domowej, Prowadzenie dokumentacji...
  • Specjalista Depilacji

    ALVALINE   Rzeszów    praca stacjonarna
    specjalista mid / junior / senior  część etatu  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    8 dni
    Wykonywanie profesjonalnych zabiegów estetycznych zgodnie z wymaganiami klienta. Dbanie o czystość i higienę sprzętu oraz pomieszczeń. Doradzanie klientom w wyborze odpowiedniego zabiegu i produktów kosmetycznych. Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta.
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie Ciechocinek Kosmetolog Ciechocinek
Kosmetolog/Kosmetyczka do Instytutu SPA & Wellness M'onduniq

Instytut Kosmetyczny M'onduniq
Ciechocinek
praca stacjonarna
2822 dni temu

Ogłoszenie numer: 1216060, z dnia 2016-08-02

Instytut Kosmetyczny M'onduniq w Ciechocinku poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Ciechocinek

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe - wykształcenie minimum średnie,
  • umiejętność wykonywania manicure, pedicure, podstawowych zabiegów z zakresu pielęgnacji twarzy i ciała,
  • umiejętność obsługi urządzeń (ultradźwięki, mikrodermabrazja, endermologia),
  • umiejętność wykonywania masaży,
  • zorientowanie na Klienta,
  • komunikatywność,
  • kreatywność, inicjatywa i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań,
  • wysoka kultura osobista,
  • sumienność,
  • kreatywność.

Oferujemy

  • szkolenia na miejscu i wyjazdowe,
  • motywacyjny system wynagrodzeń,
  • możliwość rozwoju,
  • kreatywne środowisko pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, realny wpływ na własne finanse,
  • elastyczny grafik.

Poznaj

Dermie Pharm Sp. z o.o. Sp. k.

M’ONDUNIQ COSMÉTIQUES PROFESSIONNEL - to profesjonalna marka kosmetyczna z ugruntowaną pozycją na rynku należąca do międzynarodowego konceptu Dermie Pharm, posiadającego centra badawcze i linie produkcyjne w różnych częściach Europy.