Zobacz więcej ofert pracy

Krojczy

Mikrotech S.A. - Fabor
Krosno
praca stacjonarna
2793 dni temu

Firma Mikrotech S.A. poszukuje osoby na stanowisko:

Krojczy
Miejsce pracy: Krosno
Nr ref.: Praca –KROJCZY

Zakład Produkcyjny FABOR – Szwalnia

WYMAGANIA:
  • minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na krojowni,
  • podstawowa wiedza o materiałach ( tkaniny i dzianiny),
  • spostrzegawczość i sumienność,
  • umiejętność pracy w zespole i zaangażowanie.
MILE WIDZIANE:
  • umiejętność ręcznego krojenia dzianin i tkanin,
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • obsługa maszyn tnących typu cutter,
  • lagowanie materiałów obsługa lagowarki,
OFERUJEMY:
  • przeszkolenie stanowiskowe,
  • umowę o pracę,
  • terminowość i systematyczność wypłat,
  • stałe wynagrodzenie z systemem premiowym opartym o wyniki,
  • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.