Zobacz więcej ofert pracy

Lider Zespołu Windykacji Pisemnej

Getin Noble Bank S.A.
Wrocław
praca stacjonarna
3057 dni temu

Getin Noble Bank SA

poszukuje Kandydatów/ Kandydatek

do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: P/OWD/LWP/11/15/Wrocław

Zakres zadań:
  • nadzór oraz organizacja pracy zespołu,

  • realizację planów targetowych w podległym zespole,

  • analiza i monitoring terminowości i prawidłowości wysyłki pism upominawczych,

  • coaching i merytoryczna ocena podległych pracowników,

  • przygotowywanie analiz, raportowanie wyników,

Nasze oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: prawo, finanse i bankowość, administracja, matematyka, statystyka),

  • mile widziane doświadczenie w pracy związanej z pisemną obsługą zadłużenia w Banku lub firmie windykacyjnej,

  • znajomość produktów bankowych,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel

  • dyspozycyjność, komunikatywność, zaangażowanie,

  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • pakiet rekreacyjno- sportowy,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • możliwość rozwoju zawodowego.

Getin Noble Bank to bank uniwersalny, dysponujący bogatą ofertą usług finansowych dostosowanych do potrzeb klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz korporacji.
Na rynku jesteśmy znani jako Getin Bank wyspecjalizowany w bankowości detalicznej i firmowej, Getin Business dedykowany do obsługi sektora korporacyjnego oraz Noble Bank skierowany do klientów private bankingu.

Zapraszamy także na: www.nabankdynamiczni.pll