Zobacz więcej ofert pracy

Magazynier

VIP S.D.Pikul Sp.J.
kujawsko-pomorskie, Lubicz Górny k.Torunia
praca stacjonarna
3460 dni temu

Ogólnopolska Dystrybucja Kartografii, Zapachów i Kosmetyków Samochodowych zatrudni na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Lubicz Górny k.Torunia

Zadania:
  • obrót dokumentacją przyjęć i wydań magazynowych,
  • przygotowywanie i wydawanie towaru,
  • przyjmowanie towaru na stan i rozładunek dostaw.
Wymagania:
  • preferowane wykształcenie: średnie - techniczne,
  • roczne doświadczenie w gospodarce magazynowej,
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe,
  • prawo jazdy kat. B,
  • biegłość w posługiwaniu się komputerem,
  • wymagana odpowiedzialność materialna za magazyn,
Od wszystkich kandydatów oczekujemy:
  • umiejętności pracy w zespole,
  • systematyczności,
  • dokładności,
  • obowiązkowości,
  • uczciwości i zdyscyplinowania.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności,
  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • miłą atmosferę pracy w młodym zespole.