Zobacz więcej ofert pracy

Malarz budowlany

Viktech
pomorskie
praca stacjonarna
2789 dni temu

Ogłoszenie numer: 1209169, z dnia 2016-08-08

Viktech

Firma Viktech specjalizuje się w dostarczaniu wykwalifikowanego personelu w branży budowniczej oraz energetycznej, takich jak: stolarze, dekarze, malarze, elektrycy, spawacze oraz inni. Siedziba firmy mieści się w Aarhus w Danii, aktualnie posiadamy siedem biur w Danii, jedno w Niemczech (Flensburg), jedno w Polsce (Warszawa) oraz jedno w Kanadzie (Toronto), przy czym zatrudniamy około 600 pracowników zewnętrznych (pracownicy fizyczni) oraz 30 pracowników wewnętrznych (administracyjnych).

Miejsce pracy: pomorskie

Opis stanowiska

  • Zatrudnimy wykwalifikowanego malarza, posadzkarza lub lakiernika przemysłowego z doświadczeniem min 5 lat.

  • Godziny pracy: Pełny etat (ok. 40h w tygodniu)

  • Wynagrodzenie: od 130 DKK/brutto/H

  • Gotowość do pracy- natychmiast

  • Miejsce pracy: Dania/ Jylland

Główne zadania:

  • Malowanie powłok przemysłowych

  • Malowanie podłóg epoksydowych

  • Szpachlowanie

  • Tapetowanie

  • Malowanie elewacji

  • Renowacja elewacji

  • Szlifowanie elewacji

Wymagania

  • Min. 5 lata doświadczenia w pracy

  • Posiadanie certyfikatu poświadczającego umiejętności wykonywania prac (warunek konieczny)

  • Znajomość j. angielskiego (warunek konieczny).

  • Prawo jazdy i własny samochód

Oferujemy

  • Wysokie wynagrodzenie

  • Kontrakt na duńskich warunkach

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o kontrakt długoterminowy

  • Pomoc w zakwaterowanie w Danii