Zobacz więcej ofert pracy

Malarz

BSI sp. z o. o.
Norwegia, Bergen
praca stacjonarna
2900 dni temu

BSI sp. z o.o.(certyfikat 3455) zajmuje się rekrutacją wykwalifikowanych pracowników do pracy w Norwegii.

Obecnie dla naszego norweskiego klienta(agencji pracy) poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Malarz
Miejsce pracy: Norwegia Bergen
Opis stanowiska:
  • malowanie ścian budynków mieszkalnych metodą tradycyjną oraz natryskową,
  • tapetowanie.
Wymagania:
  • co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku malarza,
  • doświadczenie w pracy malarza na terenie Norwegii,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego jest warunkiem koniecznym.
Oferujemy:

- pracę w Bergen,
- pracę na norweskich warunkach zatrudnienia,
- możliwość nawiązania długofalowej współpracy,
- zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę,
- pomoc w organizacji kwestii urzędowych.