Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Wieluń Dyrektor Hotelu Wieluń
Manager ds. Gastronomii i Hotelarstwa

Hotel Zielona Weranda
Wieluń
praca stacjonarna
3226 dni temu

Ogłoszenie numer: 711258, z dnia 2015-06-17

Hotel - Restauracja Zielona Weranda 98-300 Wieluń; Widoradz 44A

Miejsce pracy: Wieluń

Opis stanowiska

  • planuje, organizuje i koordynuje wszystkie działania na terenie hotelu (obsługa gości, zarządzanie personelem, administracja)
  • zarządza, nadzoruje i szkoli personel i praktykantów
  • przeprowadza rekrutację i selekcję nowych pracowników
  • kontroluje jakość świadczonych usług w celu zagwarantowania odpowiednich standardów obsługi gości, wystroju pomieszczeń, czystości, jedzenia, itp.
  • rozwija i wprowadza odpowiednią strategię marketingową
  • współpracuje z dostawcami
  • koordynuje pracę osób mających bezpośredni kontakt z gośćmi, wita i rejestruje gości
  • odpowiada na pytania dotyczące hotelu i świadczonych usług, przyjmuje i reaguje na skargi i uwagi gości
  • opieka nad klientami przebywającymi w hotelu
  • troska o zachowanie atrakcyjności oferty do sprzedania poprzez między innymi tworzenie ofert okolicznościowych, promocji itp.
  • dbałość o wzrost wyników sprzedaży usług
  • przyjmowanie rezerwacji grupowych, dbanie o przebieg imprez oraz ich rozliczanie

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 5 lat
  • bardzo dobra znajomość branży gastronomicznej
  • wykształcenie kierunkowe (hotelarstwo, gastronomia)
  • biegła znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (rosyjski)
  • wiedza i praktyka w zakresie organizacji konferencji, przyjęć i bankietów
  • znajomość programów Chart i Gastro
  • umiejętność organizacji pracy własnej i zespołu
  • dyspozycyjność
  • komunikatywność
  • wysoka kultura osobista
  • miła aparycja

Oferujemy

  • samodzielną funkcję
  • umowę o pracę
  • bardzo dobre warunki finansowe
  • możliwość samorealizacji i rozwoju zawodowego
  • zakwaterowanie