Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Opolskie Opole
Manager Działu Spożywczego

IPK sp. z o.o.
Opole
praca stacjonarna
3309 dni temu

Dla naszego klienta, dużej renomowanej firmy handlowej aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Opole
Nr Ref.: AS-MD/O/03/15

Opis stanowiska:
  • Nadzór pracy działu
  • Realizacja celów handlowych (zarządzanie produktem i organizacja akcji handlowych)
  • Zapewnienie właściwej obsługi Klienta
  • Kierowanie zespołem (rekrutacja, szkolenie, organizacja pracy, okresowa ocena pracowników)
Od kandydatów wymagamy:
  • Wykształcenia minimum średniego
  • Umiejętności zarządzania zespołem kilkunastu osób
  • Wcześniejszgo doświadczenia w sprzedaży
  • Doświadczenia w pracy w handlu (dużej dystrybucji) będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Profesjonalne szkolenia zawodowe
  • Stabilną pracę w renomowanej firmie
  • Perspektywę rozwoju zawodowego, a w przyszłości możliwość awansu
  • Pakiet świadczeń socjalnych

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz.926 z późn.zm.).”