Zobacz więcej ofert pracy

Manager Hotelu

PUH Chemirol Sp. z o.o.
Toruń
praca stacjonarna
3421 dni temu

Hotel SOLARIS*** poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Toruń

Nr Ref.: SOL MAN 1/14

Zadania:
  • Kompleksowe zarządzanie hotelem (także finansowe);
  • Nadzór i koordynacja nad zespołem pracowniczym hotelu;
  • Dbanie o wysoką jakość usług oferowanych przez hotel;
  • Bieżące raportowanie wyników do Zarządu;
  • Współudział w tworzeniu budżetu hotelu;
  • Tworzenie oraz realizacja strategii marketingowych;
  • Budowa trwałych relacji z klientami oraz pozyskiwanie nowych klientów;
  • Nadzór nad utrzymaniem wysokiej jakości obsługi oraz najwyższych standardów w hotelu;
  • Indywidualne działania mające na celu promocję oraz reklamę obiektu;
  • Dbałość o majątek hotelu (utrzymanie majątku we właściwym stanie);
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (zarządzanie, turystyka, hotelarstwo);
  • Minimum 3 letnie doświadczenie z osiąganymi sukcesami na podobnym stanowisku;
  • Umiejętność planowania i zarządzania budżetem;
  • Umiejętność zarządzania zasobami ludzkimi;
  • Znajomość branży hotelarskiej i gastronomicznej;
  • Biegła znajomość języka angielskiego lub niemieckiego;
  • Rzetelność, sumienność, skrupulatność;
  • Prawo jazdy kategorii B;
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w stabilnej i renomowanej firmie;
  • Umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od osiąganych wyników;
  • Odpowiednie narzędzia pracy;
  • Możliwość rozwoju osobistego i zdobycie nowych doświadczeń;

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).