Najnowsze oferty pracy

  • Audit Manager

    Poland Audit Services Sp. z o.o.   Warszawa, Rondo Daszyńskiego    praca hybrydowa
    menedżer  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online
    1 dni
    Opis stanowiska: Odpowiedzialność za planowanie i organizację projektów audytorskich, tj. za ustalenie harmonogramu, terminu badania oraz dobór zespołu konsultantów i starszych konsultantów, Odpowiedzialność za kontakt i budowanie długoterminowych relacji z klientem na poziomie zarządu...
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Dyrektor ds. Audytu Warszawa
Manager w Departamencie Audytu Instytucji Finansowych

KPMG
Warszawa
praca stacjonarna
2245 dni temu

Dlaczego warto pracować w KPMG?

Nasi pracownicy to ludzie, którzy mają odwagę spełniać swoje marzenia. KPMG wspiera te pasje i tworzy przyjazne środowisko do ich realizacji.

Robimy wiele, aby utrzymać pozycję jednego z najbardziej atrakcyjnych pracodawców świata.

O KPMG?

KPMG to międzynarodowa sieć firm audytorsko-doradczych. Od 27 lat świadczymy w Polsce usługi z zakresu audytu, doradztwa podatkowego oraz szeroko pojętego doradztwa biznesowego dla polskich i międzynarodowych firm oraz instytucji ze wszystkich sektorów gospodarki. Kompleksowe usługi prawne świadczy stowarzyszona z KPMG Kancelaria prawnicza D.Dobkowski.

Naszą przewagą jest wiedza ponad 189 000 pracowników w 152 krajach. W biurach w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Katowicach, Gdańsku, Łodzi i we Wrocławiu zatrudniamy łącznie ponad 1800 osób.

Departament Audytu Instytucji Finansowych KPMG świadczy profesjonalne usługi audytorskie i doradcze dla wiodących podmiotów branży finansowej w Polsce. Wśród naszych klientów znajdują się największe banki, zakłady ubezpieczeń, fundusze inwestycyjne i inne instytucje finansowe.

Obecnie do Biura w Warszawie poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Managera do prowadzenia projektów audytowych.

Miejsce pracy: Warszawa

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

Bezpośredni nadzór nad procesem badania sprawozdań finansowych, w tym:

  • Planowanie badania, Identyfikację kluczowych zagadnień, ocenę ryzyka,
  • Dobór zespołu, alokację zadań, nadzór i weryfikację wykonania zadań,
  • Analizę zagadnień z zakresu rachunkowości i sprawozdawczości w świetle zgodności ze standardami,
  • Komunikację z klientami, w tym raportowanie wyników badania.
Od kandydatów oczekujemy:
  • Co najmniej 5 lat doświadczenia w audycie instytucji finansowych, w szczególności banków oraz funduszy inwestycyjnych, w tym co najmniej rok na stanowisku Managera,
  • Posiadania uprawnień Biegłego Rewidenta/ACCA lub zaawansowanego etapu ścieżki kwalifikacyjnej,
  • Bardzo dobrej znajomości przepisów prawa w zakresie rachunkowości i rewizji finansowej (MSSF, MSB),
  • Wysokich umiejętności komunikacji i współpracy w zespole oraz zaangażowania w wykonywane zadania,
  • Bardzo dobrej organizacji pracy, w tym umiejętności realizowania kilku zadań jednocześnie,
  • Biegłej znajomości języka angielskiego.
U nas możesz liczyć na:
  • Pracę w renomowanej firmie o niekwestionowanej pozycji na rynku polskim i na świecie,
  • Współpracę z wiodącymi podmiotami na rynku usług finansowych,
  • Współpracę z doświadczonymi profesjonalistami z dziedziny audytu i doradztwa w zakresie usług finansowych,
  • Rozwój zawodowy, w tym system szkoleń i możliwość realizacji zadań poza audytowych,
  • Przyjazną atmosferę pracy, w tym wyjazdy intergracyjne i zespołowe spotkania okolicznościowe oraz możliwość uczestnictwa w licznych sekcjach sportowych firmy,
  • Atrakcyjny pakiet socjalny, w tym dodatkowe ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta multisport, bony okolicznościowe,
  • Pracę w nowoczesnej przestrzeni biurowej, w tym różnorodne strefy pracy i odpoczynku pokryte w całości bezprzewodową siecią wifi oraz ponad 400m2 taras dostępny wyłącznie dla pracowników firmy,
  • Dogodną lokalizację w bezpośrednim sąsiedztwie m.in. metra Dworzec Gdański, linii tramwajowych i autobusowych, stacji PKP oraz stanowiska rowerowe i motocyklowe.

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie aplikacji (CV) korzystając z opcji APLIKUJ TERAZ.

KPMG Sp. z o.o., Dział Human Resources, ul. Inflancka 4A, 00-189 Warszawa

© 2018 KPMG Sp. z o.o. jest polską spółką z ograniczoną odpowiedzialnością i członkiem sieci KPMG składającej się z niezależnych spółek członkowskich stowarzyszonych z KPMG International Cooperative („KPMG International”), podmiotem prawa szwajcarskiego. Wszelkie prawa zastrzeżone.