Najnowsze oferty pracy

  • Kierownik Działu Handlowego - Branża Motoryzacyjna

    OPOLTRANS Spółka z o.o.   Gorzów Wielkopolski    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  kontrakt B2B  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    8 dni
    Opis stanowiska: Dbałość o realizację planów sprzedażowych; Monitorowanie lokalnego rynku (branża motoryzacyjna) Monitorowanie obsługi klientów, pracy handlowców w oddziale; Przydzielanie zadań handlowcom, szkolenie handlowców;
Zobacz więcej ofert pracy

Manager Zespołu

Klient portalu Praca.pl
Koszalin
praca stacjonarna
3448 dni temu

Ogłoszenie numer: 545570, z dnia 2014-11-10

W związku z dynamicznym rozwojem struktury poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Koszalin

Opis stanowiska

  • Realizacja działań sprzedażowych podległego zespołu,
  • Rekrutacja i wdrażanie kandydatów na doradców,
  • Sprzedaż produktów - pozyskiwanie i obsługa Klientów,
  • Profesjonalne doradztwo w zakresie produktów finansowych.

Wymagania

  • Doświadczenia w obszarze sprzedaży lub obsługi klienta – co najmniej 1 roku,
  • Nastawienia na działanie,
  • Umiejętności budowania relacji interpersonalnych,
  • Zainteresowania branżą finansową, chęci uczenia się,
  • Wykształcenia wyższego,
  • Doświadczenia w branży ubezpieczeniowej.

Oferujemy

  • Jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego,
  • Cykl szkoleń rozwijających kompetencje menedżerskie i sprzedażowe,
  • Atrakcyjny i motywacyjny system wynagradzania,
  • Karierę w firmie o wieloletnich tradycjach i stabilnej pozycji na rynku,
  • Bogaty pakiet produktów ubezpieczeniowo-inwestycyjnych,
  • Wsparcie na każdym etapie wdrożenia do zawodu.