Mechanik / Serwisant / Elektromechanik

Praca.pl client

Brzoza k. Bydgoszczy

2 days ago

Ogłoszenie numer: 1912917, from 2018-02-19

Dynamicznie rozwijająca się firma z wypracowaną marką i pozycją na rynku poszukuje osoby na stanowisko:

Location: kujawsko-pomorskie / Brzoza k. Bydgoszczy

Job description

Praca rozwijająca, pozwalająca poszerzyć zasób wiedzy na temat maszyn budowlanych oraz obracać się w zespole fachowców.

Zadania:

  • Serwisowanie podnośników budowlanych marki Haulotte, Genie, JLG oraz ładowarek teleskopowych marki Manitou
  • Napraw usterek elektrycznych o - lokalizowanie przerwanych wiązek, wymiana uszkodzonych elementów tj. potencjometry, diody, przekaźniki 12/24v, styczniki 12/24v, joysticki
  • Wykonywanie prostych napraw mechanicznych tj. wymiana przewodów hydraulicznych, wymiana pomp paliwa, naprawa i wymiana rozruszników, alternatorów, regulowanie obrotów silnika, wymiana olejów: silniki Deutz, Hatz Kubota,naprawa siłowników hydraulicznych, konserwacja podzespołów mechanicznych
  • Przygotowywanie maszyn dla klientów: sprawdzanie pod kątem sprawności oraz czystości

Requirements

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i hydraulicznych
  • Znajomość podstaw elektryki i mechaniki
  • Umiejętność diagnozowania usterek elektrycznych w maszynach budowlanych / instalacjach
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku: elektryk, elektromechanik, elektronik, mechanik, serwisant
  • Dokładność, sumienność
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy
  • Pełna dyspozycyjność
  • Zachowywanie czystości w miejscu pracy
  • Dbanie o wizerunek firmy

We offer

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę rozwijającą z możliwością awansu
  • Stabilna posadę
  • Miłą atmosferę
  • Komfortowe godziny pracy poniedziałek -piątek w godzinach 7:30-15:30

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV przez portal.

Więcej informacji pod numerem 608 577 629

Please add the following clause: I agree to the processing of my personal data contained in my job offer for the needs of the recruitment process (pursuant to the Personal Data Protection Act of 29.08.1997, unified text, Journal of Laws 2016, item 922 with later changes). I also state that I was advised of the fact that giving personal data is voluntary and that I have the right to access and correct the content of my data.

Get to know the position: Technik serwisu

Technik serwisu jest szeregowym pracownikiem serwisu, odpowiedzialnym za przeprowadzanie bieżących napraw serwisowanego sprzętu, samochodów, etc. Osoba obsadzona na tym stanowisku wykonuje naprawy objęte gwarancją i pogwarancyjne, a także sporządza szczegółową dokumentację z wykonywanych czynności. Stanowisko funkcjonuje w wielu branżach; począwszy od motoryzacyjnej, na informatycznej i telekomunikacyjnej kończąc. Technik ...
Technik serwisu Job Technik serwisu