Młodszy Inżynier Mechanik
pl / en
You are here:  Main page » Młodszy Inżynier Mechanik

Get to know the employer

Get to know the position:
Inżynier Produkcji

Specjalista Inżynier Produkcji to osoba, która odpowiada za tworzenie i rozwój nowych linii montażowych/produkcyjnych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy m.in.: wdrażanie, monitorowanie i kontrola pakietu technicznego (określa metodę wytwarzania/ montażu), identyfikowanie i analizowanie bieżących problemów z zakresu inżynierii produkcji, proponowanie i wdrażanie rozwiązań obejmujących ...


read more: Inżynier Produkcji

Job Inżynier Produkcji

Młodszy Inżynier Mechanik - Archival advertisement

Job Hays Poland / Inżynieria / Projektowanie / Przemysł / Produkcja / podkarpackie / Okolice Krosna

 

The job you are looking for is out-of-date.

Take a look on similar, current jobs

Inżynier Serwisu – Ciśnieniowe Maszyny Odlewnicze TBS Consulting podkarpackie

Manager Jakości Hays Poland podkarpackie

Inżynier / Technik Serwisu Mondi Pro Sp. z o.o. podkarpackie

Inżynier ds. Testów Systemów Horyzont Doradztwo Personalne podkarpackie

Inżynier Procesu Hays Poland podkarpackie

More jobs »
Do you want to receive current jobs straight on your e-mail address?
 
Młodszy Inżynier Mechanik
Okolice Krosna
Młodszy Inżynier Mechanik
Okolice Krosna
Nr Ref.: 1071699
HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.
Dla naszego klienta międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej zlokalizowanej w województwie podkarpackim poszukujemy

Młodszego Inżyniera Mechanika

Osoba zatrudniona na wspomnianym stanowisku będzie odpowiedzialna za konstrukcję elementów w obszarze uruchomienia nowej linii produkcyjnej. Ponadto do obowiązków kandydata będzie należało wsparcie grupy projektowej – głównie praca w programie AutoCAD.

Od idealnego kandydata oczekujemy wykształcenia wyższego technicznego oraz min. rocznego doświadczenia w zakresie projektowania z wykorzystaniem programu AutoCAD. Poszukujemy osób dobrze zorganizowanych i komunikatywnych, które chcą rozwijać swoją karierę w środowisku przemysłowym. Dodatkową zaletą będzie doświadczenie pracy w zakładzie produkcyjnym. Nasz klient oferuje pracę przy realizacji interesujących projektów, atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym zespole.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku polskim wraz z dokładnym opisem zakresu obowiązków na poszczególnych stanowiskach.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktowania tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl


 add to favourities  print job  set alerts  RSS