Zobacz więcej ofert pracy

Murarz

SILVERHAND
Niemcy, Frankfurt, Monachium, Stuttgart
praca stacjonarna
2772 dni temu

SILVERHAND (KRAZ 7822) jest firmą godną zaufania z wieloletnim stażem na rynku, mającą zasięg międzynarodowy.

Oferujemy zatrudnienie na niemieckich warunkach. Wszyscy pracownicy otrzymują niemiecką umowę o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi oraz dostępem do opieki medycznej. Pomożemy Ci skutecznie, szybko i bezpiecznie znaleźć stabilną pracę w Niemczech.

Warunek konieczny: komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Dla naszego stałego Klienta, sprawdzonego niemieckiego pracodawcy, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Murarz
Miejsce pracy: Frankfurt, Monachium, Stuttgart
Nr ref.: PRA/IC/MUR/PF
Zadania:
  • prace murarskie
  • murowanie z cegieł i pustaków
  • rzetelne wykonywanie pracy
  • czytanie rysunku technicznego
Wymagania:
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy)
  • doświadczenie na ww. stanowisku
  • prawo jazdy kat. B i samochód (mile widziane)
  • wykształcenie kierunkowe: murarz
  • wykształcenie zawodowe/technikum
  • dyplom czeladnika/mistrza
Oferujemy:
  • zatrudnienie na warunkach niemieckich - niemiecki Pracodawca (nie w delegacji)
  • atrakcyjne wynagrodzenie 10,50 euro brutto + dieta 3,50 euro/godz.
  • zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę
  • składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę
  • zaliczki wypłacane co tydzień w gotówce lub na konto polskie albo niemieckie
  • możliwość pracy w nadgodzinach (jeśli opcja ta jest niedostępna – informujemy o tym)
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy
  • wsparcie naszych Konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia
  • możliwość regularnych zjazdów do Polski
  • ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny
  • respektowane prawo do urlopu
  • nasze usługi są bezpłatne (m. in. tłumaczenie oraz profesjonalne przygotowanie CV w j. niemieckim na potrzeby rekrutacji)