Zobacz więcej ofert pracy

Mystery Shopping / Klient Tajemniczy

Performance Check
Legnica, Legnica, Wrocław
praca stacjonarna
2528 dni temu

Ogłoszenie numer: 1605871, z dnia 2017-04-26

Nasze przedsiębiorstwo jest instytutem zajmującym się badaniem rynku, specjalizujemy się w badaniach jakości obsługi klienta metodą Mystery Shopping.

Firma Performance Check obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Legnica, Legnica, Wrocław

Opis stanowiska

Osoba biorąca udział w badaniu, wciela się w rolę zwykłego, przeciętnego klienta, który udaje się do wskazanej placówki, aby sprawdzić w niej jakość obsługi. Tajemniczy klient nawiązuje rozmowę z pracownikiem, dzięki której ocenia jego kompetencje, umiejętność rozmowy z klientem, dyskretnie sprawdza również elementy wizualne lokalu. Po wizycie dostarcza raport drogą elektroniczną w postaci ankiety.

Pole zadań jest wielopoziomowe np.:

  • Anonimowe zakupy ( do testowania)
  • Wywiady (twarz w twarz)
  • Sprawdzenie oddziałów
  • Badanie towaru

Wymagania

  • spostrzegawczość
  • komunikatywność i otwartość
  • rzetelność i dokładność
  • uczciwość oraz sumienność

Oferujemy

  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w dziedzinie badań marketingowych
  • możliwość dodatkowego zarobku
  • elastyczny czas pracy

Płacimy stałą stawkę na bazie honorarium, to znaczy z testu na test spisujemy nową umowę dla każdego badania.

Praca ma charakter dodatkowy, dorywczy - nie jest to praca stała.

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o zarejestrowanie się na naszej stronie internetowej. Formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie: www.performance-checker.de