Najnowsze oferty pracy

  • Global Head of Insurance

    Malta Trading Sp. z o.o. SK.   Malta, Sliema    praca stacjonarna
    menedżer / dyrektor  umowa o pracę  pełny etat
    5 dni
    Responsibilities of the Role In-house Insurance Broker for the Kronospan global insurance needs which mainly consists of a global Property Damage and Business Interruption program, General Liability Insurance and Marine Open Cover; Internal insurance contact person for all Kronospan entities;...
Zobacz więcej ofert pracy

Naczelnik Wydziału Operacyjnego

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A
Warszawa
praca stacjonarna
2626 dni temu

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. są  zarządcą narodowej sieci kolejowej. Udostępniamy drogi kolejowe przewoźnikom pasażerskim i towarowym, budujemy, modernizujemy i utrzymujemy tory oraz całą infrastrukturę kolejową  z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie ruchu kolejowego. Tworzymy rozkłady jazdy i prowadzimy ruch pociągów.

Poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: WZ/IR/24/02/17
Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienie usprawnienia realizacji inwestycji poprzez bieżące monitorowanie stanu realizacji inwestycji

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:
  • koordynowanie projektów i zadań związanych z wyznaczonym obszarem,
  • koordynowanie pracy zespołu projektowego i/lub współpraca z innymi komórkami w zakresie realizacji projektów,
  • monitorowanie i raportowanie przebiegu projektu i wyznaczonych zadań,
  • zarządzanie ryzykiem w zakresie realizowanych projektów,
  • nadzór nad działaniami zaradczymi w przypadku opóźnień realizowanych projektów,
  • monitorowanie prawidłowości i terminowości realizacji planów rzeczowo – finansowych w zakresie projektów inwestycyjnych.
Wymagane kwalifikacje:
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • 5 lat doświadczenia zawodowego w obszarze inwestycji, w tym 2 lata zarządzania zespołem,
  • znajomość obsługi pakietu MS Office, MS Project (EPM),
  • umiejętność współpracy, dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,
  • wiedza zawodowa (inwestycje, zarządzanie projektami),
  • umiejętność zarządzania zespołem, podejmowania decyzji oraz dojrzałość menedżerska.
Oferujemy:
  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • szeroki wachlarz świadczeń socjalnych.

Poznaj

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. są zarządcą narodowej sieci kolejowej. Udostępniamy drogi kolejowe przewoźnikom pasażerskim i towarowym, budujemy, modernizujemy i utrzymujemy tory oraz całą infrastrukturę kolejową z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie ruchu kolejowego. Tworzymy rozkłady jazdy i prowadzimy ruch pociągów.