Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Niemcy Dziewiarz Niemcy
Operator maszyn dziewiarskich/ Dziewiarz

LOTUS Personalservice GmbH
Niemcy
praca stacjonarna
2696 dni temu

Ogłoszenie numer: 1368372, z dnia 2016-11-09

Niemiecka firma Lotus Personalservice GmbH z siedziba

w Landshut poszukuje pracowników dla swoich klientów na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska

  • Sprawdzanie stanu technicznego maszyn i urządzeń

  • Przygotowywanie maszyn i urządzeń do pracy zgodnie z dokumentacja techniczno-technologiczną

  • Obsługiwanie maszyn dziewiarskich

  • Kontrolowanie jakości wytwarzanych wyrobów

  • Składowanie wykonanych wyrobów

  • Kontrolowanie parametrów produkowanego wyrobu dziewiarskiego

  • Dokumentowanie wykonanej produkcji

  • Segregowanie odpadów produkcyjnych

  • Zmiana przędzy w maszynach

Wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego mile widziana – nie jest konieczne

  • Doświadczenie jako Dziewiarz / mile widziane wykształcenie w tym kierunku

  • Chęć do podjęcia pracy za granica

  • Mile widziane prawo jazdy oraz własny środek transportu

Oferujemy

  • Długoterminowe zatrudnienie w Niemczech na podstawie niemieckiej umowy o prace,

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji

  • Atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne

  • Zorganizowane zakwaterowanie

  • Wsparcie dysponenta polskojęzycznego