Najnowsze oferty pracy

  • Operator Maszyn Introligatorskich

    EMERALD Sp. z o.o.   Gliwice    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Opis stanowiska: obsługa maszyn i urządzeń introligatorskich, takich jak: kaszerownica półautomatyczna i automatyczna; sztanctygiel oraz automat sztancujący; gilotyna;
Praca.pl Praca Mazowieckie Nadarzyn Maszynista Maszyn Introligatorskich Nadarzyn
Operator maszyn introligatorskich / automatów sztancujących / krajarki

Forum Design Cards
Nadarzyn
praca stacjonarna
2277 dni temu

Ogłoszenie numer: 1885905, z dnia 2018-01-21

Forum Design Cards- Stanowimy prężnie rozwijającą się drukarnię artystyczną specjalizującą się w drukach ozdobnych, szeroko działającą na rynku polskim oraz zagranicznym. Promujemy  własną markę i polskie produkty, dlatego też szukamy ludzi pełnych pasji i zaangażowania w tworzenie wspólnych sukcesów.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Nadarzyn

Opis stanowiska

  • obsługa maszyn sztancujących / grafopress, półautomat / cylinder,
  • realizowanie planów produkcyjnych zgodnie z instrukcjami i procedurami,
  • wspieranie operatorów maszyn drukujących, sztancujących
  • dbanie o jakość wyrobów,
  • dbanie o utrzymanie czystości i porządku w obszarze roboczym,
  • dbanie o zapewnienie środków produkcyjnych, materiałów oraz wyposażenia stanowiska,
  • zgłaszanie awarii i zakłóceń pracy maszyn,
  • realizowanie planów czyszczenia i konserwacji maszyn,
  • wypełnianie dokumentacji produkcyjnej.

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe zdobyte na stanowiskach produkcyjnych,
  • wykształcenie związane z branżą poligraficzną,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • atrakcyjny system wynagradzania
  • ciekawą pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • wynagrodzenie 18-20zł brutto/h
  • szkolenia wewnętrzne
  • wdrożenie nowych pracowników
  • ubezpieczenie na życie