Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Operator Strugarki Pomorskie
Operator maszyny wykrawającej

PGB Human Resources
pomorskie, Starogard Gdański
praca stacjonarna
2905 dni temu

Jesteśmy agencja personalną i poszukujemy kompetentnych pracowników dla naszych klientów.

Miejsce pracy: Starogard Gdański
Nr ref.: OM_0416_POM_IT
Zadania:
  • Samodzielna realizacja zadań produkcyjnych na maszynie:
    • Bobst106LE lub
    • Bobst130 ER lub
    • HeidelbergDymatrix 105 CSB
Wymagania:
  • 2-3 lata jako samodzielny operator maszyn wykrawających w produkcji opakowań dla przemysłu farmaceutycznego, spożywczego, chemicznego lub kosmetycznego
  • Umiejętność obsługi maszyn:
    • Bobst 106LE lub
    • Bobst 130 ER lub
    • Heidelberg Dymatrix 105 CSB

lub innych maszyn o podobnych rozwiązaniach technologicznych wykorzystywanych w produkcji opakowań dla przemysłu spożywczego, farmaceutycznego, chemicznego lub spożywczego

Oferujemy:
  • Umowa o pracę - pełen etat
  •  Miesięczny okres przyuczenia w przypadku jeżeli kandydat pracował na innych maszynach wykrawających
  • Wynagrodzenie zasadnicze, nadgodziny