Najnowsze oferty pracy

  • Inżynier Procesu - Chemik

    Wielton Reefer Sp. z o.o.   Bełchatów    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    Twoje zadania: ocena dokumentacji konstrukcyjnej pod kątem możliwości wytwórczych, opracowywanie procesów technologicznych i dokumentacji dla nowych produktów, koordynacja wykonania produktu, normowanie czasu pracy, przygotowywanie dokumentacji technologicznej do produkcji, wyznaczanie...
Zobacz więcej ofert pracy

Operator procesów chemicznych

Klient portalu Praca.pl
Radzymin
praca stacjonarna
3417 dni temu

Ogłoszenie numer: 558784, z dnia 2014-11-19

poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Radzymin

Nr Ref.: Operator procesów

Wymagania

  • Wykształcenie średnie
  • Doświadczenie zawodowe 3 lata na stanowisku chemika w przemyśle
  • Mile widziane uprawnienia do eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci energetycznych (E)