Similar Jobs

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego.

Każdy z 22 oddziałów, które agencja posiada w Polsce oraz Niemczech, specjalizuje się w obsłudze firm przemysłowych. Służy także solidnym wsparciem dla logistyki i administracji. Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata/i na stanowisko:

Operator urządzeń do obórki drewna
Miejsce pracy: Niemcy
Zakres obowiązków:
  • obsługa urządzeń do obróbki drewna
  • preferowane wykształcenie zawodowe/techniczne
  • sortowanie, kontrola i pakowanie wytworzonego produktu
  • prowadzenie dokumentacji
Wymagania:
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym/komunikatywnym
  • minimum 2 letnie doświadczenie
  • samodzielność
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  • prawo jazdy kat. B
  • własne auto
Oferujemy:
  • pomoc Konsultanta w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych w j. niemieckim niezbędnych w procesie rekrutacji
  • rzetelną i precyzyjną prezentację warunków zatrudnienia
  • pomoc w załatwieniu formalności związanych z rozpoczęciem pracy na terenie Niemiec, w tym znalezienie zakwaterowania
  • zatrudnienie na czas nieokreślony w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich!!!
  • płatne nadgodziny
  • stawka gwarantowana zgodna z niemieckimi standardami + dieta
  • możliwość podjęcia długofalowej współpracy

Get to know the position: Pracownik Operator Produkcji

Pracownik Operator Produkcji jest wykwalifikowanym członkiem personelu produkcyjnego, odpowiedzialnym za bieżącą obsługę urządzeń, wykorzystywanych w przedsiębiorstwie. Operator produkcji częstokroć jest odpowiedzialny za nadzorowanie prawidłowego funkcjonowania taśmy produkcyjnej. Osoba obsadzona na tym stanowisku, jako najbardziej doświadczona i posiadająca największą wiedzę spośród personelu hali produkcyjnej, na temat ...

Hiring on praca.pl