Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Opolskie Opole
OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

InterKadra Sp. z o.o.
Opole
praca stacjonarna
2779 dni temu

InterKadra jest jedną z największychpolskich Agencji świadczących usługi na rzecz klientów indywidualnych i firm.Renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz PośrednictwaPracy obejmującą swoim działaniem rynek krajowy oraz zagraniczny. PosiadaCertyfikat Ministra Gospodarki i Pracy nr 3372. Dzięki nam tysiące osób znalazłopracę w kraju i za granicą.

Miejsce pracy: Opole
Nr ref.: OWW/OP/2016
Zadania:
  • obsługa wózków widłowych i skanera
  • dostarczanie surowców i półproduktów na obszar produkcji, między wydziałami produkcyjnymi
  • załadunek i rozładunek samochodów dostawczych
  • kompletacja towaru
  • dbałość o porządek i czystość w obszarze gospodarki magazynowej
Wymagania:
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych (warunek konieczny)
  • uprawnienia do obsługi suwnic (mile widziane)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 1 rok)
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych (mile widziane)
  • dbałość o porządek i higienę
  • umiejętność szybkiego uczenia się
Oferujemy:
  • pracę stałą w Opolu
  • podczas okresu próbnego (3 m-c) zatrudnienie przez InterKadra Sp. z o.o. w ramach umowy o pracę tymczasową
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + dodatkowe premie)
  • dofinansowanie do dojazdów / do paliwa dla osób mieszkających w Opolu oraz spoza Opola
  • bezpłatne gorące napoje