Zobacz więcej ofert pracy

Opiekun medyczny

BetaMed S.A.
Chorzów
praca stacjonarna
2834 dni temu

Ogłoszenie numer: 1183184, z dnia 2016-07-21

BetaMed S.A. to dynamicznie rozwijająca się organizacja o wieloletniej tradycji i doświadczeniu. Jesteśmy krajowym liderem usług pielęgniarskich świadczonych w domu pacjenta. Specjalizujemy się w opiece długoterminowej oraz w innych usługach pielęgniarskich dla pacjentów w ramach umów z Narodowym Funduszem Zdrowia. Świadczymy usługi pielęgniarskie w ponad 80 oddziałach na terenie 11 województw. Naszym największym atutem jest wiara w sens i misję prowadzonej opieki nad pacjentem, o którego troszczymy się zawsze najlepiej jak potrafimy.

Dołącz do naszego zespołu na stanowisku:

Miejsce pracy: Chorzów

Opis stanowiska

  • kompleksowa opieka i wspieranie pacjentów przebywających w warunkach lecznictwa stacjonarnego
  • pomoc w wykonywaniu czynności higienicznych
  • opieka nad chorym ściśle według zaleceń lekarza
  • wsparcie przy rehabilitacji
  • towarzyszenie i wspieranie podopiecznych w ich codziennych czynnościach i wypoczynku

Wymagania

  • wykształcenie o profilu: opiekun środowiskowy, opiekun medyczny, opiekun osób starszych, niepełnosprawnych i dzieci, opiekun w domu pomocy społecznej, asystent osoby niepełnosprawnej lub wykształcenie pielęgniarskie bez aktualnego prawa wykonywania zawodu
  • doświadczenie w zawodzie opiekuna
  • sumienność, samodzielność i dobra organizacja pracy
  • życzliwe podejście do pacjenta i cierpliwość
  • komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów interpersonalnych

Oferujemy

  • forma zatrudnienia: umowa zlecenie
  • możliwość rozwoju zawodowego w nowoczesnym ośrodku w przyjaznym zespole

Poznaj

BetaMed S.A. to dynamicznie rozwijająca się organizacja o wieloletniej tradycji i doświadczeniu. Jesteśmy krajowym liderem usług pielęgniarskich świadczonych w domu pacjenta. Specjalizujemy się w opiece długoterminowej oraz w innych usługach pielęgniarskich dla pacjentów w ramach umów z Narodowym Funduszem Zdrowia. Świadczymy usługi pielęgniarskie w ponad 90 oddziałach na terenie 11 województw. Naszym największym atutem jest wiara w sens i misję prowadzonej opieki nad pacjentem, o którego troszczymy się zawsze najlepiej jak potrafimy.