Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Włochy
Opiekunka Osoby Starszej We Włoszech

Warszawskie Centrum Opieki
Włochy
praca stacjonarna
6558 dni temu

Ogłoszenie numer: 19861, z dnia 2006-05-05

Warszawskie Centrum Opieki jest agencją pośrednictwa pracy dla niań, opiekunek osób starszych, gospos oraz osób sprzątających

Miejsce pracy: Włochy

Opis stanowiska

opieka nad starszą panią

Wymagania

Poszukujemy kobiety w wieku 30-45 lat z doświadczeniem w opiece nad osobą starszą. Konieczne referencje lub numer telefonu do poprzedniego pracodawcy, odpowiedzialnej, grzecznej i bez nałogów ze znajomością języka włoskiego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy

Warszawskie Centrum Opieki posiada oferty pracy dla niań, opiekunek osób starszych oraz gospoś i osób sprzątających.