Najnowsze oferty pracy

  • Koordynator Usług Opiekuńczych

    ŁÓDZKI ODDZIAŁ OKRĘGOWY Polskiego Czerwonego Krzyża   Łódź, ul. Wysoka 44    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    16 godz.
    Kluczowe obowiązki: organizowanie usług opiekuńczych w miejscu zamieszkania podopiecznego; bezpośredni i pośredni nadzór nad właściwym wykonywaniem usług przez zatrudnionych pracowników; wprowadzanie pracowników w nowe środowiska; organizacja lub uczestniczenie w organizowaniu różnych...
Zobacz więcej ofert pracy

Opiekunki osób starszych

Cekal
Wielka Brytania, Anglia
praca stacjonarna
3562 dni temu

Ogłoszenie numer: 481853, z dnia 2014-07-24

Cekal

Cekal jest agencją pośrednictwa pracy z siedzibą w Wielkiej Brytanii, która zajmuję się rekrutacją opiekunek osób starszych, opiekunek do dzieci ( programy edukacyjne au pair) i pielęgniarek do pracy w całej Wielkiej Brytanii. Jesteśmy legalnym biurem pośrednictwa pracy o Company Number: 8321774. Cekal w przeciwieństwie do pozostałych polskich biur ma swoją siedzibę w Wielkiej Brytanii. Posiadamy tzw. fundusz SOS dzięki któremu jesteśmy wstanie pomóc kandydatowi w przypadku nagłych niespodziewanych sytuacji. Ponieważ jesteśmy w Anglii kandydat może czuć się zupełnie bezpiecznie już od pierwszych dni pobytu u pracodawcy.

Dla naszego angielskiego klienta, poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku

Miejsce pracy: Wielka Brytania, Anglia

Nr Ref.: Mrecruitment

Opis stanowiska

Praca polega na odwiedzaniu osób starszych w ich własnych domach i pomocy we wcześniej zaplanowanych czynnościach tzw. care plan. Praca polega na lekkich obowiązkach domowych, podawaniu leków, przygotowywaniu posiłków oraz dbanie o dobry stan zdrowia podopiecznych.

Wymagania

  • prawo jazdy kategorii B
  • j. angielski na poziomie dobrym/komunikatywnym
  • ważny paszport
  • pracowitość

Oferujemy

Pracodawca oferuję służbowe auto na czas pracy:

  • pracownik nie kupuję paliwa za własne pieniądze jednak płaci 12,40 GBP na tydzień za użytkowania auta
  • paliwo kupuję firma - pracownik posługuję się firmową kartą płatniczą

Możliwość użytkowania auta po pracy.

Pracodawca oferuję

  • wynagrodzenie 7 GBP pn-pt, 7,40 w weekend
  • auto bez kosztów na paliwo
  • naukę jazdy po lewej stronie drogi za darmo
  • pojedynczy pokój przez pierwsze 3 miesiące za 300 GBP na miesiąc ze wszystkimi rachunkami a po 3 miesiącach 350 GBP
  • pracę w stabilnej firmie
  • pakiet szkoleń

Możliwość szybkiego wyjazdu do pracy.