Praca.pl Praca
Norwegia, Słowacja

Praca Norwegia, Słowacja

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 7

  • Monter Rusztowań / Pomocnik Montera Rusztowań

    KRAKBAU S.A.   Norwegia
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    montaż i demontaż rusztowań na kontrakcie zagranicznym; ścisła współpraca z Kierownikiem budowy oraz Brygadzistą;
  • Site Manager / Kierownik Budowy – Budownictwo Infrastrukturalne

    NES Global Talent   Słowacja
    kierownik/koordynator / menedżer  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Miejsce pracy: Słowacja Zakres obowiązków: Prowadzenie budowy w branży infrastrukturalnej; zarządzanie projektami w branży infrastrukturalnej – tramwaje; analiza ilościowa wykonanych prac; kontrola postępu/jakości wraz zamawiającym; weryfikacja dokumentacji projektowej; współpraca z...
  • Engineer - Method - HVAC

    NES Global Talent   Norwegia, Stord    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    2 dni
    Position Responsibilities: Establish, update, and maintain construction methods and sequences. Prepare constructability documents and implement construction and HSSE friendly design. Contribute to establishment of schedules. Follow up and verify that methods are reflected in project schedules....
  • Elektryk Przemysłowy

    Semisul Poland   Norwegia, Stavanger
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   27 000 - 30 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    Wymagania: Udokumentowane doświadczenie (minimum 2 lata) jako elektryk przemysłowy na projektach w przemyśle naftowo - gazowym; Ważne uprawnienia SEP; Znajomość rysunku technicznego; Komunikatywny angielski;
  • Operator Koparki

    Peab Sp. z o.o   Norwegia      za 3 dni wygasa
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    Nasze wymagania: Doświadczenie ww. zawodzie, potwierdzone świadectwami pracy lub potwierdzenie prowadzenia działaności gospodarczej – jeżeli byla założona; Praktyka przy budowie/rozbudowie dróg, autostrad lub lotnisk; Ważne uprawnienia operatora koparki kl. I; Prawo jazdy kat. B; Mile...

    Praca.pl Sp. z o.o.   Norwegia, Stavanger
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj bez CV
    8 dni
    Twój zakres obowiązków: Montaż przewodów elektrycznych zgodnie z rysunkiem technicznym; Reagowanie na awarie w systemach elektrycznych oraz ich szybka naprawa; Przestrzeganie zasad BHP;
  • Specjalista NDT

    JKL Holding AS   Norwegia    praca mobilna
    umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    10 dni
    Do obowiązków Specjalisty NDT będzie należało: wykonywanie badań nieniszczących metodami: UT-PA (3 osoby) oraz MT, PT, ET (2 osoby) tworzenie raportów;