Praca.pl Praca
Belgia, Irlandia

Praca Belgia, Irlandia

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 7

  • Formanway
    pracownik fizyczny  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    1 dni
    Zadania: Spawanie konstrukcji stalowych; Praca na hali produkcyjnej; Wykonywanie prac ślusarskich; Kompletowanie części, sczepianie, spawanie zasadnicze; Praca zgodnie z dokumentacją techniczną;
  • Piekarz / Cukiernik

    Emile Patissier   Irlandia, Carlow      za 3 dni wygasa
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   11 600 - 14 400 zł brutto/mies.
    2 dni
    Wymagania: Doświadczenie min. 2 lata w pracy jako Cukiernik. Język angielski nie jest wymagany, mamy pracowników, którzy posługują się j. polskim.
  • Monter instalacji fotowoltaicznych/ Elektromonter/ Brygadzista

    REEN TECHNOLOGY SP. Z O.O   Belgia
    kierownik/koordynator / pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   11 000 - 13 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Montaż konstrukcji. Instalacja paneli fotowoltaicznych. Montaż tras kablowych DC,AC. Montaż inwerterów.
  • Elektryk

    Eryk Sp. z o.o.   Belgia    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należało: Wykonanie instalacji elektrycznych wg specyfikacji technicznej projektu i zaleceń klienta oraz na wysokim poziomie jakościowym; Wykonanie prac montażowych na wysokim poziomie jakościowym oraz dbałość o komponenty i...
  • Monter izolacji termicznej przemysłowej - Blacharz - Pracownik do przyuczenia

    BAU UND ISOLIERUNG LTD. SPÓŁKA KOMANDYTOWA   Belgia    praca stacjonarna   dziś wygasa
    pracownik fizyczny  umowa o pracę / zlecenie  pełny etat  aplikuj bez CV
    8 dni
    Opis stanowiska: Montaż izolacji termicznej przemysłowej na obiektach przemysłowych, m.in. rafinerie, elektrownie, elektrociepłownie, mniejsze zakłady przemysłowe. Praca na terenie Niemiec oraz Belgii.
  • Opiekun / Opiekunka osób starszych w domu pacjenta lub w domu opieki

    Work Now Agency   Irlandia      za 2 dni wygasa
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   8 400 - 10 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    14 dni
    Miejsce pracy: Irlandia lub Wielka Brytania Opis stanowiska: Opieka nad osobami starszymi lub opieka nad osobami niepełnosprawnymi w ich domach. Pomoc przy ubieraniu się, jedzeniu, higienie osobistej, gotowaniu, zakupach, pracach domowych.