Najnowsze oferty pracy

  • Aparatowy

    SEBNAR SEBASTIAN CIESIELSKI   Wrocław    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    Twój zakres obowiązków sprawowanie kontroli nad przebiegiem procesu technologicznego; rozwiązywanie problemów operacyjnych; prowadzenie analiz laboratoryjnych niezbędnych do kontroli procesu technologicznego; wykonywanie drobnych napraw i usprawnień urządzeń; przestrzeganie standardów BHP;...
Zobacz więcej ofert pracy

Palacz kotła sodowego

International Paper Kwidzyn Sp. z o.o.
Kwidzyn
praca stacjonarna
2655 dni temu

International Paper (NYSE: IP) jest globalnym liderem w produkcji papieru i opakowań posiadającym zakłady produkcyjne na terenie Ameryki Północnej, Europy, Ameryki Łacińskiej, Rosji, Azji i Afryki Północnej. Działalność International Paper obejmuje produkcję opakowań przemysłowych i konsumpcyjnych, a także papierów niepowlekanych i celulozy. Siedziba główna International Paper znajduje się w Memphis, Tennessee. Firma zatrudnia blisko 55 tys. pracowników i posiada oddziały w ponad 24 krajach obsługujące klientów na całym świecie. W 2015 roku sprzedaż netto International Paper wyniosła 22 miliardy dolarów amerykańskich.

Obecnie przedsiębiorstwo poszukuje osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Kwidzyn, Wydział Energetyczny/ Oddział Regeneracji Ługów

Cel stanowiska:

Zapewnienie realizacji procesu technologicznego zgodnie z planami produkcji, przy zapewnieniu wymaganej jakości ługu zielonego zgodnie z przepisami, instrukcjami i procedurami obowiązującymi w Spółce.

Główne obowiązki:
  • Kontrola procesu spalania ługu czarnego i wypływu stopu, przestrzeganie parametrów procesu technologicznego
  • Przekazywanie uwag zmiennikowi oraz zgłaszanie przełożonemu propozycje poprawy efektywności prowadzonego procesu
  • Dokonywanie kwalifikacji jakościowej produktów na podstawie wyników laboratoryjnych oraz wyników oceny wizualnej próbek
  • Kontrolowanie stanu technicznego monitorowanych urządzeń
  • Staranne wykonywanie pracy, dbałość o jakość produkowanego wyrobu – zgodnie z wymaganiami
  • Dbanie o utrzymanie porządku w podległych rejonach
Wykształcenie, umiejętności, kompetencje:
  • Wykształcenie – średnie techniczne, preferowane o profilu chemicznym
  • Pożądane doświadczenie w pracy w środowisku produkcyjnym
  • Pożądana umiejętność obsługi maszyn i urządzeń
  • Podstawowa obsługa pakietu MS Office
  • Dążenie do ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Pracę w zespole o dużej wiedzy i doświadczeniu
  • Pracę w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjny pakiet socjalny

ZASTRZEGAMY SOBIE MOŻLIWOŚĆ UDZIELANIA ODPOWIEDZI NA WYBRANE OFERTY

Termin nadsyłania aplikacji  11 stycznia 2016 roku za pomocą przycisku:

W przypadku chęci wzięcia udziału w procesie rekrutacji podanie danych osobowych w zakresie określonym w art. 221 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (tj. Dz. U. z 2014 r., poz. 1502) jest obowiązkowe. Obowiązek podania danych osobowych wynika z przytoczonej podstawy prawnej. Podanie danych osobowych w szerszym zakresie, niż wynikający z art. 221 Kodeksu pracy jest dobrowolne. W takim przypadku prosimy o dołączenie klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych o treści:

"Wyrażam zgodę na warunkach określonych w ustawie z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami) oraz ustawie z dn. 18.07.2002 o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. Ust. Nr 144, poz. 1204) na zbieranie i przetwarzanie danych osobowych przez International Paper Kwidzyn Sp. z o.o. z siedzibą w Kwidzynie 82-500, ul. Lotnicza 1, zawartych w przesyłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji."