Najnowsze oferty pracy

  • Posadzkarz mas epoksydowych

    JKS A/S   Dania, Videbæk    praca zdalna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę / agencyjna  pełny etat / tymczasowa/dodatkowa  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Stawka podstawowa zaczyna się od 155kr. + 8 kr. d. 45- 50 godzin pracy tygodniowo. Wyjazdy służbowe – nocleg zapewnia pracodawca. Twoje praca będzie polegać na: Tworzenie warstwy wierzchniej posadzki na bazie żywic epoksydowcyh i poliuretanowych zgodnie ze specyfikacją i wymaganiami...
Zobacz więcej ofert pracy

PŁYTKARZ

InterKadra Sp.z o.o
Francja, Vaucluse
praca stacjonarna
2911 dni temu
InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.
PŁYTKARZ
Miejsce pracy: Vaucluse
Nr ref.: P/5/FR
Zadania:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Układanie płytek z fajansu na kleju (ściany, podłogi).
Wymagania:

WYMAGANIA:

  • min. 5 lata doświadczenia w pracy na stanowisku płytkarz
  • wykształcenie zawodowe kierunkowe,
  • zdolności manualne,
  • dokładność, staranność
Oferujemy:

WARUNKI ZATRUDNIENIA:

  • umowa o pracę tymczasową,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem.

KONTAKT:

Aplikacje (CV ze zdjęciem) oraz referencje prosimy wysyłać na poniższy adres mailowy:
praca.francja@interkadra.pl
W treści maila prosimy zawrzeć klauzulę:
Zgadzam się  na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w oferciepracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodniez Ustawa z dn.29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883)

Więcej informacji pod numerem telefonu: +12 290 44 20/ 666 826 905

Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami.