Zobacz więcej ofert pracy

Pokojówka

IPF 2 spółka z o. o.
Francja, Vaujany
praca stacjonarna
2612 dni temu

IPF sp. z o. o. to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego świadcząca usługi z zakresu leasingu pracowniczego dla firm produkcyjnych w Polsce, Francji i Niemczech.

Pokojówka
Miejsce pracy: Francja / Vaujany
Nr ref.: PF1202
Opis stanowiska:
  • przygotowanie pokoi hotelowych na przyjazd gości
  • wymiana pościeli, odkurzanie, ścieranie kurzu, opróżnienie kosza na śmieci, wymiana akcesoriów
  • dbanie o porządek w pomieszczeniach służbowych
Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub francuskiego
Oferujemy:
  • francuską umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • bezpłatny transport i zakwaterowanie
  • bezpłatne wyżywienie
  • zdalne załatwienie formalności
  • atrakcyjny system premiowy
  • możliwość dłuższej współpracy
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.