Zobacz więcej ofert pracy

Pomoc domowa

Klient portalu Praca.pl
Sopot
praca stacjonarna
2503 dni temu

Ogłoszenie numer: 1674819, z dnia 2017-06-16

Miejsce pracy: Sopot

Opis stanowiska

  • Gotowanie posiłków, głównie z przepisów, wedle zaleconej diety;
  • Robienie zakupów;
  • Kompleksowa opieka nad domem;
  • Przygotowywanie podróży domowników, pakowanie;
  • Segregowanie korespondencji;
  • Realizowanie innych zdań, zależnych od bieżącej sytuacji.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, związanych z prowadzeniem domu;
  • Mile widziane referencje od poprzednich pracodawców;
  • Wysokie umiejętności organizacyjne, wielozadaniowość, skrupulatność, dyspozycyjność, inicjatywa, dyskrecja;
  • Umiejętność przygotowywania posiłków;
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Umowę o pracę;
  • Bardzo dobre warunki pracy, np. nowoczesny sprzęt kuchenny;
  • Duże możliwości rozwoju, ciekawą pracę.