Lista stanowisk - Planista

Polecane oferty - Przemysł / Produkcja

  • Analityk Produkcji

    KGL S.A.   Klaudyn    praca stacjonarna
    specjalista mid / junior  umowa o pracę  pełny etat
    1 godz.
    Twój zakres obowiązków: tworzenie i doskonalenie narzędzi prognozowania i monitorowania produkcji; bieżąca analiza danych związanych z realizacją produkcji; wsparcie planowania produkcji; wykonywanie zleconych analiz i zestawień; monitorowanie produktywności maszyn; przygotowywanie i...
  • Planista produkcji

    OTTO Special Staffing   Holandia, ' S-HERTOGENBOSCH   
    specjalista junior / mid  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj bez CV
    19 godz.
    Obowiązki Rozwiązywanie problemów; Analiza opóźnień; Analiza zakłóceń; Planowanie zadań produkcyjnych; Przestrzeganie SOP i zasad firmy; Przygotowywanie raportów o stanie i wydajności; Wymagania Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku; Zdolność do zarządzania wieloma...

Planista

CHARAKTERYSTYKA ZAWODU

Planista to osoba, która opracowuje plany techniczno-ekonomiczne produkcji, sporządza analizy kompleksowe oraz bilansuje możliwości realizacji planów produkcyjnych. Do głównych obowiązków planisty należy: analiza możliwości realizacji zlecenia,  sprawdzanie stanów materiałów i ewentualne ich zakupy, bieżące raportowanie działań, kontrola terminowości zleceń, tworzenie planu produkcyjnego, ustalanie priorytetów.


WYMAGANIA

Aby móc pracować w zawodzie planisty należy posiadać wykształcenie wyższe techniczne. Ważna jest bardzo dobra znajomość języka angielskiego. Ponadto dobry planista odznacza się: umiejętnością analitycznego myślenia, skrupulatnością, samodyscypliną, komunikatywnością, umiejętnością pracy w zespole, doskonałą znajomością Excela.


WARUNKI PRACY

Planista pracuje w pomieszczeniu zamkniętym, w większym lub mniejszym zespole. Powinien także współpracować z pozostałymi działami firmy, aby uzyskać potrzebne informacje.


MOŻLIWOŚCI ZATRUDNIENIA

Planista może szukać pracy w administracji publicznej, służbie cywilnej, architekturze, budownictwie, przemyśle, produkcji.


ZAROBKI

Średnie miesięczne wynagrodzenie planisty produkcji wynosi od 2 do 5 tys. zł. Jego wysokość zależy od lokalizacji, profilu i wielkości firmy, a także doświadczenia samego pracownika.

Praca Planista
Lista stanowisk

Najnowsze oferty - Przemysł / Produkcja

  • Referent ds. produkcji

    WAJNERT MEBLE sp. z o. o.   Międzybórz, k. Oleśnicy    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online
    1 dni
    Zadania: Koordynowanie ewidencji czasu pracy pracowników. Tworzenie grafików miesięcznych i tygodniowych. Nadzór nad stanami magazynowymi i realizacja zamówień środków pomocniczych produkcji, etykiet, środków ochrony osobistej etc. Składanie i realizacja zamówień na artykuły...
  • Specjalista / Specjalistka ds. Inwestycji

    Grupa Mieszko   Racibórz    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Zakres obowiązków Uczestniczenie w poszukiwaniu odpowiedniego parku maszynowego; Prowadzenie negocjacji z zakresu inwestycji produkcyjnych i budowlanych dotyczących zakresu inwestycji, warunków technicznych i cen; Tworzenie umów na zakup urządzeń i usług w konsultacji z Działem Prawnym;...
  • Planista Produkcji

    Hangsen Sp. z o. o.   Bytom    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Tworzenie planu produkcyjnego w oparciu o dostępne zasoby (maszyny, komponenty, pracownicy); Optymalizacja i aktualizacja planów produkcyjnych; Bieżące raportowanie działań; Kontrola terminowości zleceń; Ustalanie priorytetów w realizacji zleceń; Bilansowanie możliwości realizacji...
  • Młodszy Specjalista ds. Planowania Produkcji

    Praca.pl Sp. z o.o.   Kożuchów    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj bez CV
    9 dni
    Opis stanowiska: planowanie i optymalizacja procesu produkcji opracowywanie technologii produktów i specyfikacji materiałowych

Najnowsze artykuły

 Kto pracuje w święta? Katalog prac dozwolonych w święta

Kto pracuje w święta? Katalog prac dozwolonych w święta

Wielkanoc tuż tuż i i większość z nas powoli przygotowuje się do świętowania: planujemy urlopy, świąteczne menu, wyjazdy. Jednak święta nie dla wszystkich oznaczają wolne od pracy i możliwość wypoczynku. Zobacz, kto pracuje w Wielkanoc i na jaką rekompensatę może liczyć ze strony pracodawcy. Wyjaśniamy także, czy można odmówić pracy w święta bez konsekwencji dyscyplinarnych.

Wielkanocne „jajeczko” w pracy zdalnej

Wielkanocne „jajeczko” w pracy zdalnej

Do Wielkanocy przygotowujemy się nie tylko w domach, ale i w miejscu pracy. Czy spotkanie okolicznościowe z pracownikami to dobry pomysł? Jak świętować razem z zespołem, który pracuje zdalnie? Wystarczy e-mail z życzeniami, czy może warto zadbać o drobne upominki dla kadry? Oto krótki przewodnik po obchodach Wielkanocy w firmie.

Dress code w pracy, czyli pracownik odpowiednio ubrany

Dress code w pracy, czyli pracownik odpowiednio ubrany

Jak ubrać się na rozmowę kwalifikacyjną, jak do biura, a jak na spotkanie z kluczowym klientem? Czy tzw. Casual Friday zwalnia z obowiązkowej koszuli? Czym się różni styl black tie od white tie? Stylistka Dorota Leszek wyjaśnia, czym jest dress code, jak go stosować oraz dlaczego ubieranie się odpowiednio do sytuacji jest tak ważne dla naszej samooceny.

Moje i twoje czy nasze? Jak rozmawiać o pieniądzach, by nie zrujnować związku

Moje i twoje czy nasze? Jak rozmawiać o pieniądzach, by nie zrujnować związku

Nieporozumienia na tle finansowym są jedną z najczęstszych przyczyn rozpadu związków w Polsce – tłumaczy socjolog i coach finanansowy Anna D. Nowicka. O konflikt nietrudno, bo dla wielu par temat pieniędzy to tabu. A do ustalenia jest naprawdę wiele, począwszy od wspólnego konta, przez domowy budżet, po wspólny kredyt. Ekspertka radzi, jak rozmawiać o pieniądzach, by nie zepsuć relacji.

Osoby z niepełnosprawnością na rynku pracy – prawa, obowiązki pracodawcy, czas pracy

Osoby z niepełnosprawnością na rynku pracy – prawa, obowiązki pracodawcy, czas pracy

W UE jest około 101 mln, a w Polsce od 4 do 7 milionów osób z niepełnosprawnością. Teoretycznie cieszą się pełnią praw pracowniczych, jednak czy rynek pracy jest dla nich przyjazny? – Ich sytuacja jest złożona, ale widoczne są pozytywne zmiany, które mogą przyczynić się do większej inkluzji i wykorzystania potencjału tych osób – zauważa prezeska fundacji TAKpełnosprawni Agata Robińska. 

Społeczność internetowa wokół marki własnej – jak stworzyć? Porady, najczęstsze błędy

Społeczność internetowa wokół marki własnej – jak stworzyć? Porady, najczęstsze błędy

Rozwijanie społeczności online to nie tylko strategia marketingowa, ale również sztuka zrozumienia i współpracy z ludźmi – podkreśla Ola Gościniak, ekspertka ds. rozwijania biznesu online. W tym obszernym poradniku wskazuje najczęściej popełniane błędy w tworzeniu społeczności, a także wyjaśnia, jak uniknąć pułapek oraz co każdy właściciel marki powinien wiedzieć o swojej grupie docelowej.