Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Prace porządkowe / czyszczenie maszyn

InterKadra Sp. z o.o.
dolnośląskie, Stanowice
praca stacjonarna
3428 dni temu

InterKadra jest jedną z największychpolskich Agencji świadczących usługi na rzecz klientów indywidualnych i firm.Renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz PośrednictwaPracy obejmującą swoim działaniem rynek krajowy oraz zagraniczny. PosiadaCertyfikat Ministra Gospodarki i Pracy nr 3372. Dzięki nam tysiące osóbznalazło pracę w kraju i za granicą. Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy zleceniobiorców:

Miejsce pracy: Stanowice
Nr Ref.: PPM/STA

Obowiązki:

·        Czynnościporządkowe przy maszynach produkcyjnych

·        Utrzymanieczystości w obrębie obszaru produkcyjnego

·        Przestrzeganieprzepisów i zasad BHP oraz HACCP

Wymagania:

·        Aktualnaksiążeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych

·        Zaangażowaniei sumienne wykonywanie powierzonych zadań

·        Dokładność, sumienność, zaangażowanie

Oferujemy:

·        Umowę  zlecenie zawieraną z InterKadra Sp. z o.o.

·        Elastyczny czas pracy

·        Zatrudnienie w rozwijającej się firmie z branżyspożywczej

Kontakt:

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia! Uprzejmie informujemy, że będziemy rozpatrywać tylko aplikacje osób posiadających wymienione w ofercie kwalifikacje i umiejętności, chyba że zostały określone jako "mile widziane". Z wybranymi kandydatami będziemy kontaktować się telefonicznie.

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego

ul. Wielicka 50
30-552 Kraków

Centrum Rekrutacyjne
ul. Wodna 2b
30-556 Kraków
tel. 12 290 44 55